Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MTA:DayZ - Sevengaming DayZ

Soovitatud postitused

dayz.png

Sissejuhatus

SevenGaming MTA:DayZ on üpriski uus Multi Theft Auto server millel jookseb DayZ GameMod.

Server ei erine just palju teistest serveritest, kuid me oleme teinud ainulaadseid süsteeme just teie jaoks!

Meie serveril on skinnid, relva skinnid kui ka masinate skinnid, samuti on relvadel uued tulistamis hääled.

Praegust oleme Alpha versioonis, kus mõned asjad võivad buggised olla, kuid üritame fixida neid koguaeg.

 

 

Süsteemid

 

VoiceChat - Saad mikriga rääkida kellegiga 10meetri raadiuses.

 

GlobalChat - Saad rääkida "X" tähega kõikidega kes mängus on.

 

ShaderPanel - Täpsemalt nagu SA:MP ENB teeb mängu graafikad ilusamaks "F3" kasutamiseks.

 

Skinnid - Kõik relvad, inimesed ning samuti autod on ära moditud.

 

Privaatsõnumid - Kui soovid kellegile privaatsõnumit saata siis kirjuta "chatti" /pm nimi Tekst või vajuta "I" Nimi Tekst. :)

 

Sniper - Sniper laseb 3x kaugemale kui tavalises GTA: San Andreases.

 

Admin - Admin õigused ning süsteemid tehtud nii, et ei saaks admin õigusi abuseda.

 

Mapingud - Tehtud mapingud, et püsida realse DayZ'ina.

 

Glue - Saad ennast auto/motika/Ratta külge kinni panna nii, et maha ei kukku. ( X tähega )

 

VIP süsteem - Minu poolt tehtud VIP Süsteem mis on täis custom.

 

Administratiiv

Administraator[id]

 

Evynezy - Tuntud kui TavalineRP omanik, 15 aastane.

Stennu - Tuntud kui bLS(Breaking Los Santos) omanik, 18 aastane.

Kris. - Tuntud Moderaator/Administraator Breaking serverites, 15 aastane.

 

 

SuperModeraator[id]

-

Moderaator[id]

Joonas

 

Tim

Supporter[id]

*TAZ*

 

Miks just meie?

 

Sest meie server pakub teile unikaalset MTA:DayZ kogemust.

Meie serveri aTiim on tuntud Eesti SA:MP maailmas ning samuti on usaldusväärsed inimesed kes ei abuse'i.

 

Informatsioon

Serveri foorum: http://sevengaming.eu/index.php

Serveri IP: IP60.GameHost.ee:22018 või 188.92.161.60:22018

350x20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png

Teamspeak 3 IP: TS.SevenGaming.eu

Plug.dj(Saab sõpradele kui ka randomitele muusikat lasta) - http://plug.dj/sevengaming/

Edu mängimisega! - Evynezy

Muudetud liikme Evynezy'i poolt

1__1_.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandan, et seda ütlen, aga miks võttis stennu minult küsimata minu serveri failidest minu resource?

Ma võin ka eksida, kuid...

 

VoiceChat - Saad mikriga rääkida kellegiga 10meetri raadiuses. [Pole lõplikult valmis veel]

 

GlobalChat - Saad rääkida "X" tähega kõikidega kes mängus on.

 

ShaderPanel - Täpsemalt nagu SA:MP ENB teeb mängu graafikad ilusamaks "F3" kasutamiseks.

 

Skinnid - Kõik relvad, inimesed ning samuti autod on ära moditud.

 

Privaatsõnumid - Kui soovid kellegile privaatsõnumit saata siis kirjuta "chatti" /pm nimi Tekst või vajuta "I" Nimi Tekst. :)

 

kõik need on minu serveris olemas ning teie serveris ning kõik on täpipealt samamoodi...

näiteks Shader paneel, see on minu versiooniga sama ning ma eeldan, et ka minu authori märk on ühes kohas kirjas...

PM süsteem, sama mis mul(täpipealt sama) suur kokkusattumus või mis?

Voice chat süsteem,samu minulgi vigane ning on sama kaugele jne jälle uus kokkusattumus?

autode skinnide kohapealt oli teil selleks vaja modloaderit, seda on raske leida (ise leidsin mta dayz forumist ühest postitusest [mujalt pole leidnud]), samuti märkasin, et ka mõnede autode skinnid olid samad...

aga noh kui selline asi toimub siis tõmbab see SERVERI kui ka siis teie hosti (k.a minu hosti) maine alla

 

kahju :/

 

üldise koha pealt küsiks "miks te rõhutate abuse-i?" see nagu viitab umbkaudselt sellele, et nagu me ei abuse.i, kuid nurga taga käib oma õiguste räige ärakasutamine:D

admini pluginat/addoni pole olemas mis takistaks teid oma õigusi ära kasutamast, te saate alati võtta jetpacke, autosi, asju ükskõik mida, küsimus on selles kas te ka neid "eeliseid" ära kasutate ehk siis n.ö abuse-te. kui teil tõesti selline plugin tehtud/leitud siis näidake palun mulle ka, see oleks huvitav :D

Muudetud liikme matukatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://community.multitheftauto.com/index.php?p=resources&s=details&id=3016 -- mod loader ning sulle võib tunduda sarnane sest me mõlemad kasutame 0.6 nighly versiooni. Ainuke asi mis ma sinna pannud olen ongi Gamemod ja modloader. Teised on juba evynezy ise lisatud ning sinu failidest pole ma midagi võtnud. Kõik mis mina võtsin leiab MTA communityst.

Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Paljud pluginad mis on, on täitsa üldised pluginad mida on vaja ning neid leidub "http://community.vavegames.net/" või "http://community.multitheftauto.com/".

Skinnid on otsitud googlest kui ka "http://www.gtainside.com/en/news.php"

Admin takistamis pluginat sa vb ei leia, kuid alati võib ise teha ning kui sa ei usu, et abusemist pole siis see on täitsa sinu enda probleem.

Kuid see selleks, rohkem rääkida tahad siis alati selleks on skype.


1__1_.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tundub siiski kahtlane veidike kui teil on PM, plugin samasugune, neid PM süsteeme on seal mta communitys päris päris palju ning kokkusattumuse näol on teil samasuguse süsteemiga nagu mul plus veel mõned skinnid:)

 

enivei, edu teile ma rohkem ei piina, lihtsalt kõik tundus esmamuljena väga kahtlane :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tundub siiski kahtlane veidike kui teil on PM, plugin samasugune, neid PM süsteeme on seal mta communitys päris päris palju ning kokkusattumuse näol on teil samasuguse süsteemiga nagu mul plus veel mõned skinnid:)

 

enivei, edu teile ma rohkem ei piina, lihtsalt kõik tundus esmamuljena väga kahtlane :D

 

Ma vaatasin neid PM pluginaid seal, võtsin esimese mis ette jäi, kuid jah.. Kõik skinnid on GTAinsides olemas :D..

Tänan.


1__1_.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Stennu - Tuntud kui bLS(Breaking Los Santos) omanik, 18 aastane.

 

Ei sa õelda, et ta omanik. Kuna server käis päris paljude inimestelt läbi ta oli alguomanik ning server kinni seega peaks olema nii

 

Stennu - Tuntud kui bLS(Breaking Los Santos) alguomanik, 18 aastane.

tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei sa õelda, et ta omanik. Kuna server käis päris paljude inimestelt läbi ta oli alguomanik ning server kinni seega peaks olema nii

BLS oli viimasena minu käes kui see täiesti kinni läks et yep.


Sevengaming hosting - CS 1.6, SA-MP, MTA (( DDOS PROTECTED ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea server! Soovitan soojalt


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik mängima! :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.