Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

minecraft warz

Soovitatud postitused

Tavaline days aind et puuduvad seljakotid , autod ja muud sõiduvahendid.

Olemas on öö ja päev ning zombid ja muidugi ka playerid.

ringi liigub ka bandiite kes esimesel võimalusel teid maha koksavad, kas relvaga või mõõgaga.

IP ON : mc-warz.com

Kui hakkate mängima siis tore ju.

ingliskeelne gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=nK4aQTWbQ8g

Muudetud liikme Hamster'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii:

 

Esiteks on teema vale kohapeal minuarust. Kui sa kirjutad ''Tere kes mängib mc-wars.com'', siis oletan mina, et sa otsid inimesi, kes mängivad seda serverit. Järelikult on see otsing.

 

Teiseks oleks võinud teema natukene korralikum olla. Mis siis, et tegu on otsinguga, teema on teema. Oleksite võinud tuua näiteks serverist mingi video, mingi kirjaliku treileri. Siin on viis lauset ja see kuidagi kohe ei motiveeri mind mängima. Olen küll sellest serverist huvitatud, aga hea oleks kui natukene mahukamaks teema muudaksid.

 

Kolmandaks pean natuke kiitma ka. Tore, et selle postituse siia foorumisse tegid. Sain ka teada nüüd, et minecraftis on selline asi olemas.

Aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mdea mulle meeldib warz rohkem aga see jamab. muidu preagu m2ngin ka vahepeal minezit. kuid varsti tuleb minez gun siis hakkan seda mängima

 

Serverile saab igast pluginaid panna, et relvad ja muud :) miks oodata kuni minez paneb relva mängu?


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Miks oodata vä ??? minez guns on valmsi kuid aplha test ja seda saavad m2ngida aind need kes on ostnud serveris gold premium vms kuid varsti saavad kõik....

selliseid minez ja warz pluginaid pole muidu oleks ammu 100 warz ja minez servereid..........

mida sa tuled kommeteerima kui midagi ei tea....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No nahh*j on vaja poisi kallal niimodi jaurata? Teeb teema siis teeb ning teeb nii kuidas tahab. Ja miks on kohe vaja tekitada teemas selline ''negatiivne õhkkond''? No kurat, ma ei saa teist aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.