Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas see võimalik on!!?? :D

Soovitatud postitused

Hei, mul on siis selline küsimus, et kuidas see võimalik on ja ma ei luuleta midagi, see on tõsi.

 

Igatahes mängin vaikselt rahvaga karvaste pubi, muidugi Uskumatu [serveri omanik] on ka sees & kirjutab lambistt, et vaadake oma cd-drivereid, ma mõtlen ah mida ta nüüd ajab. Siis mingi paar 20 seki hiljem lööb mul arvuti cd-driveri välja ja kinni ka ei lähe ja kõikidel kes serveris olid. Tuli ka mingi kiri serveri HUDI, et sa oled hackitud .. Mis nagu toimub, kuidas :D :D??

 

No lõpuks läksin csist välja, siis mingi üritasin seda kinni panna, sest see tuli juu uuesti lahti, aga lõpuks sain siiski kinni ;D

 

Aga kuidas saab nimoodi teha`?? On see teei jaoks uus asi või teatsite seda juba ??


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Steam ja updatetud CS1.6 ei aita.

 

aitab küll:

https://github.com/ValveSoftware/halflife/issues/390

 

The following commands are blocked from a server running them on you if cl_filterstuffcmd is set (some are always blocked right now also)

 

alias

connect

retry

set*

bind

unbund

unbindall

quit

"_restart"

kill

exit

exec

writecfg

cl_filterstuffcmd

ex_interp

say

developer

timerefresh

rate

cd

fps_max

speak_enabled

voice_enable

setinfo

sensitivity

sys_ticrate

removedemo

volume

mp3volume

cl_*

gl_*

m_*

r_*

hud_*

 

kui vaielda tahad siis palun postita kah mingi lingike mis su väiteid tõestaks :)


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa ennast ette updateda, mul on cs maksimaalselt updatetud ja see asi töötab endiselt, tulin just karvaste pubist kus üks tegelane nussis sellega...

Ma ei ürita sinuga vaielda ma lihtsalt räägin, et see asi töötab ikka, hoolimata steamist ja sellest, et max updated.

 

Muide gthubis on issue OPEN - Next release in 5 MONTHS

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

cl_filterstuffcmd 1, kui siis ikka saab server sinule neid commande saata, kasutad vana update CSi (steamapps/kasutajanimi/counter-strike kaustapuuga..).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
cl_filterstuffcmd 1, kui siis ikka saab server sinule neid commande saata, kasutad vana update CSi (steamapps/kasutajanimi/counter-strike kaustapuuga..).

 

just, ja isegi kui common/Half-Life kaustapuuga csi kasutad siis võib olla ikkagi mingi bug et updated ei jõua sinuni. mul oli sama probleem üks aeg, et üks bugine update oli mulle jäänud ning fixi kuidagi kohale ei jõudnud, csi beta sisselülitamine fixis asja ära ning sain korralikult uuendused kätte.

 

kirjutaksid äkki konsooli version ning pasteksid oma buildi numbri koos kuupäevaga siia? suht kindlalt ei ole sul cs updatetud kui selline asi veel töötab (fix oli ju juba 5 kuud tagasi tehtud)

Muudetud liikme jimaway'i poolt

Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

# 1 "rainbow dash

 

just, ja isegi kui common/Half-Life kaustapuuga csi kasutad siis võib olla ikkagi mingi bug et updated ei jõua sinuni. mul oli sama probleem üks aeg, et üks bugine update oli mulle jäänud ning fixi kuidagi kohale ei jõudnud, csi beta sisselülitamine fixis asja ära ning sain korralikult uuendused kätte.

 

kirjutaksid äkki konsooli status ning pasteksid oma buildi numbri koos kuupäevaga siia? suht kindlalt ei ole sul cs updatetud kui selline asi veel töötab (fix oli ju juba 5 kuud tagasi tehtud)

 

Ja kui nüüd Githubi vaadata siis see issue on veel OPEN ning tähtajaks on märgitud järgmine update.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
# 1 "rainbow dash

 

 

 

Ja kui nüüd Githubi vaadata siis see issue on veel OPEN ning tähtajaks on märgitud järgmine update.

 

:facepalm: sa pidid oma mängu buildi numbri + selle kuupäeva postitama mitte oma nime, userid ja steamid

 

 

Counter-Strike 1.6 Beta update released

21 FEBRUARY 2013 - ALFRED

We have released a Beta update for Counter-Strike 1.6.

Changes in this update are:

Added new "-mousethread" command line option, if set we poll the mouse position in another thread running at 100hz by default, to get better movement accuracy. Set the "m_mousethread_sleep" cvar to the number of seconds to sleep between mouse polls to change this rate

Added "cl_filterstuffcmd" cvar, when set to 1 this enables stricter checking of commands

http://steamcommunity.com/games/10/announcements/detail/1009075542294868964

 

Counter-Strike 1.6 update released

7 MARCH 2013 - ALFRED

We have updated the public release of Counter-Strike. This update contains all the changes from the recent beta, thanks to the whole community for their help with testing and suggesting new features.

http://steamcommunity.com/gid/103582791433467793/announcements/detail/1837739149348558242

 

 

sa võiks mullikeste puhumise asemel tegeleda oma csi uuendamisega


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.