Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

Ööd rahvast, kes võib/võib mitte lugeda seda teemat, kui ma selle teen.

 

Küsimus üpris lihtne. Pole ligipääsu mingisugusele kaardile, et saaks steamis oste teha.

Siis hakkasin uurima, et saab mingi koodiga raha sinna peale vajutada, ent reklaamitakse GameStopi.

Pärast väikest kaardiuuringut sain aru, et lähim GameStop asub HELSINGIS.

On mingit muud pidi võimalik Steam Walleti täita niiöeldes?

 

- ch4teau // Divine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Ma arvan, et kui mingeid kaarte pole, siis väga ei saa, mõne sendi saad kui steam trading carde müüd, aga jah, pead gamestopi minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Mine gamehost.ee ja nemad aitavad sul teha neid oste.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma arvan, et kui mingeid kaarte pole, siis väga ei saa, mõne sendi saad kui steam trading carde müüd, aga jah, pead gamestopi minema.

 

Selleks, et midagi saaks Steamis community marketis müüa/osta on ikka vaja, et sa oled midagi ennem ostnud krediitkaardiga vist kui ma ei eksi ja seda vähemalt 30 päeva jooksul.

Seega asd123 ja 321dsa aga wtf sa ajad.

 

Osad steam trading cardid on muide marketis müügil suurema hinnaga kui kogu su steam probably kokku, seega mis sentidest sa räägid, hind oleneb sellest kui rare see kaart on, osad kaardi dropid on juba ära olnud ja neid enam ei saa, ühesõnaga kui sa ever tahad seda badge kokku saada, et seda omale craftida siis sa kas vahetad midagi või kuradima ostad marketist.

 

Mine gamestopi?

Teed palju nalja viimasel ajal ?

Miks peaks keegi kes elab Eestis sõitma Soome, et saada omale Steam walletisse 50€ ja nautida tagasisõidul mingi joobari haisevat hingeõhku baarileti ääres?

No fakk, trip not worth it.

 

Alati on võimalus netist otsida keegi, kes laeb su kontole paysafe (Eestist paysafe laadida ei saa btw.) koodiga walletisse funde, läbi paypali laeb sulle funde ja võimalusi on palju.

Või jah, nagu klacen ütles, mine gh.ee ja nad aitavad :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Sest ma olen ise sinna auku raha kaotanud ja on ka teised, sealt see info pärineb.

 

Copy Steam foorumist:

Moneybookers is not accepted

 

The following forms of payments are accepted:

Credit/debit cards

Visa

Mastercard

Discover

American Express

JCB

PayPal

ClickandBuy

Visa Electron


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Siin foorumis leidub ka inimesi kellelt tasub küsida (on hetkel soomes või elavad soomes), kas saab osta, maksad ette kinni eesti kontole for example, sest karta on, et keegi ei hakka walleteid oma raha eest ostma lootes, et sa ostad kindlalt ära.

Tee teema Turu alafoorumisse.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.