Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kiire ning tähtis...!

Soovitatud postitused

Tere ! Tahaksin kellegi heameelse ning laheke omanikugu serverit luua ning ma aitaksin teda vajalike asjadega.Oleksin igati tänulik kui keegi oleks valmis mind aitama ! NB: Mina ei maksa,ütlen hosti millega teeme ! Sorri, et formaati pole tegin empsi arvutiga ning see eriti sitt... Homme teen korrektse postituse teises arvutis kui meelde tuleb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NB: Mina ei maksa,ütlen hosti millega teeme !

Mulle just see lause ei meeldi, sa saad ju ütleda mingi hästi kalli hosti, no siis muidugi ei saa sa keadagi kellega teha serverit (arvatavasti). Kui sa tahad olla kaas omanik, siis oleks ikkagi ilus, et maksad ise ka mingi osa


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle just see lause ei meeldi, sa saad ju ütleda mingi hästi kalli hosti, no siis muidugi ei saa sa keadagi kellega teha serverit (arvatavasti). Kui sa tahad olla kaas omanik, siis oleks ikkagi ilus, et maksad ise ka mingi osa

 

Nõus, kui soovid ikkagi omanik olla peaksid mingise panuse enda poolt tegema, kui just keegi väga suure rahakotiga pole.


aarteta.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle just see lause ei meeldi, sa saad ju ütleda mingi hästi kalli hosti, no siis muidugi ei saa sa keadagi kellega teha serverit (arvatavasti). Kui sa tahad olla kaas omanik, siis oleks ikkagi ilus, et maksad ise ka mingi osa

 

Kallis host võib olla jällegi hea host.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kallis host võib olla jällegi hea host.

No jah, aga kallist hosti üksi ei tahaks hoida üleval eriti, kui kaas omanik ei panusta midagi.


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jap. 50% mõlemad. Ise olen alati nimoodi teinud & kui võtta veel mingi odavam host, siis see 50% on kommiraha. Samahästi saad sa praegu lihtsalt serveris tasuta omaniku staatuses & ise ei maksa midagi.

 

Ise ei maksa, ega midagi, aga pealkirjaks on kiire ja tähtis...lol

 

edu, aga ma arvan, et sul ei tule sellest midagi välja.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See et keegi otsib nii öelda inimest, kes maksaks serveri ülalpidamise jaoks tähendab seda, et ta ei saa ise mingil põhjusel maksta. Ilmselt on tegemist mingi noorukiga. See tähendab seda, et serverist ei tuleks midagi välja ka.

Muudetud liikme Ago1'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.