Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Eriti cs teemade all jah seal niipalju mõtetuid teemasid + servereid ka neil ei eksisteeri.


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neid serveri alafoorumeid võiks tõesti natukene korrastada. Selliste serverite kohta võiks teemad ära kustutada mida enam ei eksisteeri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen mõnes mõttes isegi nõus, kuid enamjaolt vastu, sest siis saab vanu postitusi vaadata ja vanu aegu meenutada. Nendesse serverite alafoorumitesse võiks luua mingi arhiivi, kus oleks kinni läinud serverid vms. Ära kustutamist ma ei poolda.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem ei poolda seda ja c'mon.. Juhtkonna tänamine embleemi eest?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul pole sellist valikut. :O

 

Väga imelik, mul küll on. Kontrolli, et oled ikka alafoorumi leheküljel, mitte teemas või avalehel.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PlayFriik
Väga imelik, mul küll on. Kontrolli, et oled ikka alafoorumi leheküljel, mitte teemas või avalehel.

 

Siin mu probleem oligi, olin teemas. Tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise küll ei poolda seda. Väga palju infot saab just vanemast teemast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah, ma olen nagu poolt aga nagu ei ole ka :P. Ma olen suht uus siin foorumis, vahepeal vaatan mis vanasti toimus jne... Tegelikult on suht lahe vaadata vanasi servereid mis olid üleval ja kuulsad.

Aga, kui hakkata neid puhastama, siis peaks ju kõik need serverid üle vaatama, et kas need töötavad, või on uus IP vms...Kui teha, siis nii. Kui avad nt Minecrafti serverite alafoorumi, siis sul tuleb ette "Kustutasime kõik teemad ära siin alafoorumis! Kui te tahate tehke uus teema!". Või midagi sellist.

Nagu ma ütlesin enne, "Ma olen nagu poolt aga nagu ei ole ka!".

Muudetud liikme Ballu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.