Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

2Pac tuleb 2014 tagasi?

Soovitatud postitused

VIP

Viimasel ajal on igal pool internetis ringi levinud selline jutt, et 2Pac(Tupac) tuleb 2014 tagasi. Tundub suht absurdne, aga äkki keegi valgustaks mind, et miks nii arvatakse. Ise olen 2Pac'i ja illuminati kohta suht palju uurinud, aga see teema mis praegu on, selle olen maha maganud. Loodan, et keegi teab midagi. Kõik info mis selle kohta teate võiks siia teemasse kirja panna. :P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei, hologram pole teemas olnud. Räägitakse, et ta on oma surma teeselnud ja tuleb 2014 tagasi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No, räägitakse jah, olen kuulnud, et ta tuleb uue nimega välja jne....

 

Siis mingi arvutus teemad seitsmega jne...

 

 

Teda olevat nähtud Kuubal.

 

Ise loodan, et ta oleks elus hea räppar. :)

 

// tal pole Makaveli tatokat see võib ka viidata, et mingi fake aga nomdea. :D


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ja siis? Kas keegi küsis? Mind huvitab ja paljusid teisi ka.


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ise millegipärst arvan ka, et see võib olla tõsi. Kui illuminati ta tappis/lasi tappa, siis ta ei surenud kohe ära. Meedia rääkis, et ta ta oli väga kaua koomas ja lõpuks ta ema lasi juhtmed välja tõmmata. Keegi ei saa välistada, et ta äkki koomast üles ei ärganud ja siis ta haiglast minema toimetati, sest kui see oleks avalikuks tehtud, et ta elus on siis ta poleks kauem elus olnud enam, oleks uuesti lastud maha koksata. See on minu arvamus. Võib tunduda absurdne, aga kes teab. Kui ta peaks tulema tagasi ei tea kas ta siis üldse elus püsib.

 

Ootan infot, kui keegi midagi teab :P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See jutt on sama loogiline nagu see 2012 maailmalõpp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Kui sind ei huvita siis ära palun kommenteeri. Võib-olla sind ei huvita, aga mind ja kedagi veel huvitab.

 

Ma tean, et see tundub sama loogiline nagu 2012 maailma lõpp, kõik ootavad suure huviga mis saab ja siis ei juhtu midagi. Lihtsalt mind huvitab see teema.

 

// Keegi ei saa välistada ka, et see on nende samade illuminaatide väljamõeldis, et rahvast mõjutada. Kes teab ?

Muudetud liikme Pludu'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei usu eriti et ta Tupac nime all välja tuleb..

 

Tupac still legend :)

 

// Ja ma ei usu, et ta tapetakse tal nii suur fanbase ja vihkajaid ei ole ka niipalju enam pole seda oldschooli vendasi nagu kunagi oli east ja west side.

Muudetud liikme NeaL^'i poolt

põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma ka ei usu et, ta tuleb Tupac'i nime all välja, kui üldse tuleb. Suur fanbase võib olla, aga kui oled uurinud illuminatist, siis neid ei takista miski.

 

// Ootan veel infot, kes teab midagi.

Muudetud liikme Pludu'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
-.- Kui sa midagi ei tea, siis palun ära sekku siia teemasse. Ega tema ei mõjuta. Keegi ei saa ka 100% kindel olla, et ta elus on. Uuri illuminatist natuke. Kui veel reostad seda teemat lasen warnida.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra see on mingi diehard fanboyde, kes lihtsalt ei suuda uskuda, et ta surnud on, väljamõeldud muinasjutt. jube fanbase on tal ikka, krdi "Tupac best rapper evr!!!11", kuigi ise suudetakse vast 5 räpparit peast nimetada. biebsiga samal tasemel fanbase.

 

see illuminati pask hakkab ka ära tüütama. miks immortal technique surnud pole veel? ta kirub ju ka valitsust. või äkki on ta ka lvl 32 illuminati ja mõjutab neid 15-aastasi kergeusklikke? ERMAGRD CONSPIRACY!!! minge lugege telegrammi ja pange fooliummütsid pähe pls, saate valgustatuks ja keegi ei saa mõjutada teid.

 

inb4 hate

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No, võib-olla on tõesti mingi fanboy'de muinasjutt. Mina olen ise erapooletu selles suhtes. Sest asi tundub tõesti absurdne ja ajuvaba. Lihtsalt tahaks infot saada, aga nüüd olen vist piisavalt seda saanud. Illuminati ''pask'' hakkab tõesti üle viskama, aga keegi ei saa seda õelda, et seda olemas pole, sest need illuminati puppetid kes oma muusikavideotes viitavad sellele on nende mõju all, sest vaevalt nad neid märke ja muid sellele viitavaid asju niisama teevad, et see on lahe või popp.. mida iganes. Mitte ainult lauljad jms pole need puppetid. Kõik mõjuvõimsad inimesed, presidendid jms.

Ei taha vaidlema hakata ja ei taha, et mingi hull hate tulema hakkaks, aga muud ma ei ütle, et igalühel on oma arvamus ja see on minu arvamus. Loodan, et on arusaadav.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, võib-olla on tõesti mingi fanboy'de muinasjutt. Mina olen ise erapooletu selles suhtes. Sest asi tundub tõesti absurdne ja ajuvaba. Lihtsalt tahaks infot saada, aga nüüd olen vist piisavalt seda saanud. Illuminati ''pask'' hakkab tõesti üle viskama, aga keegi ei saa seda õelda, et seda olemas pole, sest need illuminati puppetid kes oma muusikavideotes viitavad sellele on nende mõju all, sest vaevalt nad neid märke ja muid sellele viitavaid asju niisama teevad, et see on lahe või popp.. mida iganes. Mitte ainult lauljad jms pole need puppetid. Kõik mõjuvõimsad inimesed, presidendid jms.

Ei taha vaidlema hakata ja ei taha, et mingi hull hate tulema hakkaks, aga muud ma ei ütle, et igalühel on oma arvamus ja see on minu arvamus. Loodan, et on arusaadav.

 

mis kuradi infot sa siit saada lootsid...?


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Seda infot, et mis teema sellega on, sest viimasel ajal on nett seda täis.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Stalin pidi ka tagasi tulema koos Hitleriga... Mingid jutud levivad, et tegelt nad praegu Šveitsis mägedes arutavad asju... Ei tea kui tõsi see on aga jah...

Laske inimesel rahus puhata arvutid on teid ikka liiga segikamminud. Pistke nina korraks õue ja hingake sõõm värsket õhku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma tahtsin selle kohta lihtsalt infot saada, kohe hated lendavad. Igalühel omad arvamused. ffs

Muudetud liikme Pludu'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tõsiselt, ma ei viitsi üldse hakata vaidlema sellise inimesega kes sellest midagi ei tea.

Muudetud liikme Pludu'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ajuvaba teema. Siin ei ole midagi tarka öelda kellegil, seega sulgen teema.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.