Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SuveCraft [SURVIVAL] 24/7

Soovitatud postitused

Mõnus pc kogumine käib siin.

 

OT: Väga pohhui pole, kes selle serveri tegi? Ise müüsid maha. Ostad endale firma ja pead seal mainima, et see firma on tehtud, selle venna poolt, kuupäev ja kellaaeg? Nii segane server üldse. Ja las nad annavad neid asju tasuta oma sõpradele. Ise viivad oma maine alla. (Juba tegid seda.)

 

@Gofey: Sa võiks ära õppida õigekirja. ;) (Paha on lugeda.)

 

Täpselt, paremini sõnastada pole võimalik!


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida ma räägin serveril pole mõtet lic kui juhtkond ülbe ja annavad tasuta asju endal server veel SURVIVAL

 

miks see sind segab? nende servu ise teavad mis teevad...


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gofey leidis mingid jüngrid ja tuli siia teemasse, 5+. Tegele enda serveriga, miks peaks SuveCraft sinu perset torkima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vähem spammi palun, kui midadi tarka pole õelda, siis ei kommenteeri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina soovitaksin Gofey oma serveriga jätkada sest klausil ei ole kogemusi ültse tulin serveri sain mute kohe klaus pani ei soovita päegult pelada kui klaus on omanik wihite ei oska midagi.

 

looooooool Lioncrafti omanik ongi Klausgames hahahah ma tean seda :D juba 4 kuud tahad minu spawnist pilte teed järgi äkki?2013-07-04_15.03.47.jpg Nii et ära uhkusta mindagi Rasmus=Klausgames :D hihihihihih Endercrafter ehitas selle nüüd kasutab nime nimega Chainz

 

täiesti nõus free mute sain ju klausilt :D

7256.jpg

2013-07-04_15.02.35.jpg

2013-07-04_15.02.47.jpg

Muudetud liikme Kiiffx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina soovitaksin Gofey oma serveriga jätkada sest klausil ei ole kogemusi ültse tulin serveri sain mute kohe klaus pani ei soovita päegult pelada kui klaus on omanik wihite ei oska midagi.

 

looooooool Lioncrafti omanik ongi Klausgames hahahah ma tean seda :D juba 4 kuud tahad minu spawnist pilte teed järgi äkki?[ATTACH=CONFIG]3391[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3392[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3393[/ATTACH] Nii et ära uhkusta mindagi Rasmus=Klausgames :D hihihihihih Endercrafter ehitas selle nüüd kasutab nime nimega Chainz

 

täiesti nõus free mute sain ju klausilt :D

Päris huvitav jutt kukkus välja :)

Enne soovitasid serverit :D


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta on mingi 12 aastat vana ka ju


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis sõda siin ikka käib, gofey jüngrid käisid siin spammimas lihtsalt. Gofey on pahane, et serveri nime muutsime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hetkel on serveri uuendamine 1.6.2 peale! Kodulehel on allalaadimise õpetus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.