Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SuveCraft [SURVIVAL] 24/7

Soovitatud postitused

===========================================================================================

SuveCraft

 

Meie Serverist:

SuveCraft server on loodud 3 kogenenud Omaniku poolt Aga serverist lahkus Gofey kes tegi selle serveri algusest peale. Serverile on ka kaasa aidanud 3 Administraatori (Hr_Toivo, KaidoGames ja DanielBMW).

Alguses oli serveri nimi LionCraft ja siis GofeCraft, aga nüüd on SuveCraft.

Aprillist alustas LionCraft tegevust ja nüüd on jõudnud SuveCraftini.

Serverit on ehitatud ülesse juba päris pikka aega. Vaeva on ka nähtud palju spawniga.

Serveri toimub palju erinevaid võistlusi. Nagu[/sOUNDCLOUD] nt: Searalli, ehitusvõistlus, pvp võistlus jne.

Kui server on pool täis (96 slotti on serveril) teevad Omanikud suure PVP avamise, ehitusvõistluse, Teatri etenduse,

Drop Party ja palju muud! Meie eesmärk on teha parim SURVIVAL server ja ma luban teile, teil ei hakka serveris igav!

Meie Meeskond on sõbralik, karm kuid ka õiglane!

Reeglid:

[1] Ei Ropenda![2] Ei kasuta suuri tähti!

[3] Ei spammi!

[4] Ei griefi!

[5] Ei kasuta lihtsutavaid programme!

[6] Ei kasuta mängusiseseid Buge!

[7] Ei ülbitse teistega!

[8] Ei jaga enda paroole!

[9] Ei duubelda asju!

[10] Ei luni endale Ranki!

[11] Täidad omanike käske!

Info:

Ip: 178.238.230.121

Port: 25565

Kohti: 96

Host: FinaticHosting (www.finatichosting.eu)

SMS: Olemas

Foorum/Fb: www.suvecraft.forum.co.ee / UrrCraft (Facebook)

 

Meeskond:

 

Omanikud:

White

KlausGames

Administraatorid:

Hr_Toivo

Kaido

RogerMC

DanielBMW

 

Moderaatorid:

Mkauz

MCegert

 

===========================================================================================

Muudetud liikme LionCraft'i poolt
Foorum

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siia teemasse tulek teeb juba margi maha juh :DD

 

Seda küll :D

Ja siis lõugavad skypes ma oskan serverit teha ja see minu tehtud server nii et sina ära ära kobise

Ahjaa lubasid menti kah minna mai tea mille eest, see juba ütleb tegemist lastega kes serverit teevad !

Talve tulekul muudate nime TalveCraftiks ? :D

 

TERVE juhtkond ajab mingist jama. Peale seda kui serveri maha müüsin jätsid omanikud Socialsyp peale ja rääkisid minust serverist "sellist juttu" et annab ikka olla nh, kahju et pilte ei teinud.

 

Ahjaa kogemused ? Pshh White ei oskanud isegi unjailida !'

 

Lisan ka juttu KlausGamesi kohta: No kui server on survival siis sellel peale 1 kuud mõtet erilist ei ole kuna see aeg kui mina serveris olin andis KlausGames enda kõikide sõpradele max asjad ja terve 5 kasti Diamond Blocke.

 

Terve see jutt on arvatavasti kuskil naljad.ee üles seatud !

 

Lisa topeltpostituse kohta: http://vahvel.net/showthread.php?164957-SuveCraft-Survival-Skyblock

Muudetud liikme Gofey'i poolt

35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui nyyd aus olla siis Gofe on selle serveri tegelikult ise otsat l6puni valmis ehitanud, aga noh loll oli et maha myys. Ma arvan et sellest SuceCraftist midagi head välja ei tule , serveris on mingi 15 inimest , k6ik vanusepiires 10-12. Pool staffi on kirjaoskamatud,Klausil mingid kogemused on, aga Whitel , täitsa uustulnuk mainkrafti maailmas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui nyyd aus olla siis Gofe on selle serveri tegelikult ise otsat l6puni valmis ehitanud, aga noh loll oli et maha myys. Ma arvan et sellest SuceCraftist midagi head välja ei tule , serveris on mingi 15 inimest , k6ik vanusepiires 10-12. Pool staffi on kirjaoskamatud,Klausil mingid kogemused on, aga Whitel , täitsa uustulnuk mainkrafti maailmas.

küsiks, kas teab misasi mainkraft ongi..?


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui nyyd aus olla siis Gofe on selle serveri tegelikult ise otsat l6puni valmis ehitanud, aga noh loll oli et maha myys. Ma arvan et sellest SuceCraftist midagi head välja ei tule , serveris on mingi 15 inimest , k6ik vanusepiires 10-12. Pool staffi on kirjaoskamatud,Klausil mingid kogemused on, aga Whitel , täitsa uustulnuk mainkrafti maailmas.

Täpselt mis mu postitused ütlevad :D

Ega noh mingi /home kogemused klausikesel on jah :D


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See klaus paned ranke aind oma irl sõpradele ...

1. Mkauz ja tema pärast kaotas üks kogenenud mode oma ranki

2. MCEgert


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah kahjuks nii see on, et server käib alla kui võetakse juhtkonda inimesi, kes ei oska:

1. Kirjutada korrektselt.

2. On ülbed

3. Puuduvad kogemused.

4. Pole oskusi.

 

Aga tegelikult, Gofey, see on nende enda mure keda nad võtavad juhtkonda. Sind see ei kahjusta kui "Suvecraft" ei ole nii populaarne kui oli "GofeCraft".


57.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tead te alandate pmst KlausGames, kuule ta on juba pmst pooled asjad teada saanud MineCraftist. Palun Gofey ole viisakas ja ära tule siia spammima koos enda sõpradega..

Kui teile ei meeldi lahkuge! Pole minu süü, et meie serveril suht hästi läheb. Ja Gofey kui sa ei tea millestki miks see nimi on siis ära tule siia möllama! Nimi on sellepärast "SuveCraft", et server kestab ainult suve ja läheb üle UrrCraftile! Facebook: http://www.facebook.com/urrcraft ja vaata seda videot. Oskad samahästi ehitada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead te alandate pmst KlausGames, kuule ta on juba pmst pooled asjad teada saanud MineCraftist. Palun Gofey ole viisakas ja ära tule siia spammima koos enda sõpradega..

Kui teile ei meeldi lahkuge! Pole minu süü, et meie serveril suht hästi läheb. Ja Gofey kui sa ei tea millestki miks see nimi on siis ära tule siia möllama! Nimi on sellepärast "SuveCraft", et server kestab ainult suve ja läheb üle UrrCraftile! Facebook: www.facebook.com/urrcraft ja vaata seda videot. Oskad samahästi ehitada?

 

Kuule mees mina seatsin püsti selle serveri eksole !

Ja nimi on sellepärast selline et ma hakkasin mölisema kuna te sellised alaarenenud :P

Ja ehitamine on teine asi kui Serveri ülesse seadmine !

Ja serveril läheb "Natukene" hästi kuna mina seatsin selle püsti !

 

Vabandust kui patja lähed nutma nüüd

 

Ahjaa otsustage siis lõplik nimi ära, koguaeg muudad neid :P Raske oli kohe urrcraftile üle siis minna ? :P

Issand "KATUSELT KÕRVALE"


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tead te alandate pmst KlausGames, kuule ta on juba pmst pooled asjad teada saanud MineCraftist. Palun Gofey ole viisakas ja ära tule siia spammima koos enda sõpradega..

Kui teile ei meeldi lahkuge! Pole minu süü, et meie serveril suht hästi läheb. Ja Gofey kui sa ei tea millestki miks see nimi on siis ära tule siia möllama! Nimi on sellepärast "SuveCraft", et server kestab ainult suve ja läheb üle UrrCraftile! Facebook: http://www.facebook.com/urrcraft ja vaata seda videot. Oskad samahästi ehitada?

Hahahaha nali vend oled ikka :D

Teie kõik meeskond on alaarenenud, aind Hr_Toivo on 25 aastat vana ja normaalne ...

Muudetud liikme Now0n3'i poolt

killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Su enda süü, et oled nõrganärviline

mida teie proffesionaal meeskond teeb?

1. Võtavad teistelt protte maha

2. Griifivad

3. Freebanivad ja mutevad

4. Rikuvad pmts kõiki reegleid


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parem vaata ennast ja ära tule siia hatema, mine hate mõnda teist serverit ja kui sa ei tea veel midagi ss pole vaja siia kirjutada siukest möla.. "Teie kõik meeskond on alaarenenud, aind Hr_Toivo on 25 aastat vana ja normaalne ..." Gofey ja teie sõbrad hakkavad vaikselt pinda käima.

 

Mine arene natuke Gofey ja tule siis tagasi! Mine mõtle oma sõnade üle.

 

Kuule teeme nüüd nii et sa oled ise parem vait !

Ja mina seatsin serveri ülesse sest KlausGames ei oska ise mitte tuhkagi vaevu oskab /home kirjutada !

Muudetud liikme Gofey'i poolt
Kirjafix

35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ole kuss juba, selle teema tegin mina ja minul on õigus sinul siin teemas rääkida ja parem ärme vaidle? Saa üle!

 

Mida sa küll välja ei mõtleks..

No vabandust, ise juhtkond midagi ei oska teha ja vaja seda vahvlis kah rääkida :)

Ja kuule kui toivo on 25 siis mina olen Chuck Norris


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jumal küll, kui Juhtkond ei oskaks midagi teha oleks server juba maa tasa.. Meil on siiski mõned oskajad Hr_Toivo, KaidoGames ja White. (Mõnikord ka KlausGames)

Nii nüüd on vaidlemisel PUNKT ja pole vaja enam vaielda..

Nii KaidoGamesiga on omakorda lugu, rikub reegleid võtab protte maha ja griifib !

JA ÄKKI VÕIKS ARU SAADA ET SERVERI TEGIN MINA PÜSTI, POLE VAJA SEDA VALEINFOT LEVITADA ET TEIE TEGITE


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule ega ma pmst loll ka pole! Kui ma vaatan teie www.gofecraft.eu Kisakasti on siin 3. teie "Poisikest" kellele teeb nalja teise serveri teema postitused ja Juhtkond.

Ja palun tõestust KaidoGamesi kohta? Äkki ajate enda ajus midagi segamini?

Kuule võiksite selle fixida siis et serveri aitasin ma püsti seada mitte teie !

Ja kui sul midagi minu aju kohta öelda siis no vabandust KATUSELT KÕRVALE !

Ja see teebki nalja kuidas te ajate lihtsalt Totaalset ila et teie olete kõik teinud ja te puhta Toredad inimesed :)

 

Lihtsalt mul pole muud öelda kui KATUSELT KÕRVALE !

Ja vaata teiste postitusi, mida nad varem öelnud on, juhtkond mingi "Alaarenenud, kes midagi ei oska teha"


35mmc78.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

KaidoGames hackis serverit kunagi....


killself.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.