Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline olari9

Kohila Deathrun BUG!

Soovitatud postitused

Külaline olari9

Tere, ma olen siis niiöelda täitsa tavaline eesti maper. Minu mapid on sellised erinevad üldjuhul teistest ja minu töö tegemis viisid erinevad ka teistest. Minul on selline probleem, et kõik mapid, mis ma teinud olen, on Kohila Deathrunnis crashinud serveri, kui on tulnud uue mapi vahetus. Nimelt viskab kõigile Reliable Channel overflow ja, kui ma õigesti olen aru saanud, siis server crashib Segmentatsiooni veaga. Ma olen oma mape testinud teiste DRMidega ja teiste serverite peal ja teistel serveritel ei ole selliseid probleeme olnud. Ma siiski sooviksin oma mape nähia Kohila DRis, kuna ma ise pelan peamiselt Kohila DRi deathrunnidest. Äkki keegi oskab mind ja flawlessi aidata sellise probleemiga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

overflow, mingid suured mapid või kasutad suuri objekte või midagi?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

No ma isiklikult ei pea oma mape eriti suureks, deathrun_bhopz_v2 on juba suur map :D

Minu mapid piirduvad mingi 2-3 leveliga, mis on rasked, kuid mitte pikad :D

Ei kauta ma mingeid suuri objekte, täiesti tavalised objektid seal. Modeleid ja värke särke üldjuhul ei kasuta üldse :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Server ei kannata seda mapi välja ja crashib ära. Ainult ühe mapiga see "Reliable Channel overflow"?


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seal serveris tuleb see sellepärast, et spawnides pannakse väga paljudele mängijatele vip model, ma ei tea küll kuidas see mapiga seotud on. Mõnes mapis tuleb, mõnes mitte.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

No see probleem on igas minu mapis, kas siis väikeses, või natukene suuremas mapis. Küsimus siis, et kuidas saab see probleem olla ainult minu mapides? Äkki teen mina midagi valesti? Kuigi ma ei saa aru, mida ma saan mapis valesti teha, kasutan täiesti tavalisi funktsioone trapide tegemiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.