Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

*Rate -=The Danny=- Rate* !

Soovitatud postitused

Tegin uue päeviku kuna palju uusi asju olen saavutanud kasutajaga ning vana juba ammu kaugele maha ka jäänud:)

rate 1/10

Statsid:

 

statshz1.jpg

 

Woodcutting sain sis ükspäev lvl 87 :) lvl 88 wc on umbes 120k xp veel aega:)

 

wc87tf2.jpg

 

Lisaks mõned pildid ka barrowsist. Armor on seljas noob kuid hetkel juba saanud full torag kätte:P

 

ps. barrowsis olen ainult meleega!

Mõned pildid kus palju ruune on sis seal ma tavaliselt tegin 2-3trippi jutti ilma pangas käimisetta!

 

ddsfsdfdsvj6.jpg

fgdfgfdfn4.jpg

88752157wa2.jpg

dfsfsdfdsfji6.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

sssssssssll4.jpg

 

Natuke nalja kah kui paar venda on vist nati kadedad mu peale või siis veits juhmid....

 

96511203yg7.jpg

 

92467688iu2.jpg

 

Panga oma kah. (pank on hetkel nadi ja cash on low kuid olgu öeldud et obby kite ja sellised asjad hetkel ootavad ge's ostmist:P)

 

panklb6.jpg

 

et sis 18m fletch xp!

 

312321nb9.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
irw.. hea jutt:D

saad kasutaja eest 9/10 pane panga pilt kh

 

panin panga pildi:P

 

kasutaja kyll ostetud aga juba on lühikese ajaga selline tunne et kasutaja on algusest peale minu oma olnud:P ja usun et sel otetud/mitte ostetud asjal pole erilist rolli kasutaja ostmisel :P seega hinnake ;)

 

tnx!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
panin panga pildi:P

 

kasutaja kyll ostetud aga juba on lühikese ajaga selline tunne et kasutaja on algusest peale minu oma olnud:P ja usun et sel otetud/mitte ostetud asjal pole erilist rolli kasutaja ostmisel :P seega hinnake ;)

 

tnx!

 

siin ei hinnata tegelikult ostmist/myymist.. mu arust hinnatakse siin kasutajat.. ja selle pangapildi panid pärast postitust:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nice, yewidega tegid raha?

 

kle ma tegin yewdega niimodi et kokku sain yewdelt mingi 500k cashi ja sis alustasin barrowsis käimist ning hetkel koos asjadega on väärtus 1,5m seega barrowsist pea mill olen saanud kätte:P

 

Tegin veel ühe inventoryga 3 barrows trippi...

armorit ei saanud kuid saan nende ruunidega oma inventory raha tagasi ja vb isegi topelt:P

 

uuspiltmi4.jpg

 

ja veel üks 3.kordne barrowsi trip:P

 

j2llens6.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.