Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Youtube kanal OutFiterz

Soovitatud postitused

Tutvustus:

Kanal alustast tegutsemist 23 Mai 2013. Põhiliselt teen gameplay-d ja ülevaateid.

Praegu on kanalil 24 subscriberit ja 700 vaatamist. Kanal ei tee teiste serverite tutvustusi-ülevaateid. Praegu oman ka kahte serverit: Tekkit ja Let's play. Kanalil introt pole, kuna ei näe sellel erilist mõtet. Varemased kogemused on olnud videode tegemisel. Praegusele rahvale minu videod meeldivad ja tavaliselt on 1-3 like videodel. Videodes tehes ei ropenda ega ei halvusta kedagi. Vastan kommentaaridele viisakalt.

 

Kanali Link:

 

http://www.youtube.com/user/OutFiterz

 

Eri videod:

 

Tavaliselt kui on mõni tähtpäev(Jõulud, jaanipäev), siis teen video. Eri videodes ehitan ma ise mapi Single Playeris. Kindlasti tulevad ka subscriberite eri.

 

 

Videokülalised:

Praegu pole veel palju osasid, kus mul oleks külalisi. Valin külalised videosse nii välja, et teie kirjutate video kommentaari ''mina'' , kui ma räägin, et siia tuleb kirjutada. Valin siis videokaaslase random.org-iga.

 

 

Muusika:

 

Tavaliselt ei kasuta muusikat videode taustaks, vaid räägin ise.

 

Programmid:

Filmin- Fraps

Töötlen- Sony Vegas 12

 

 

Kokkuvõte:

 

Olen enda subscriberite ja kommenteerijate vastu hea. Teen videosid niipalju kui jõuan. Ei hakanud siia videosid tooma, kui vajutate linki peale siis sealt saate vaadata.

Kindlasti kui meeldib jagage oma sõpradele ka!

Muudetud liikme Usulik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minecraft gameplaysi on eestis väga palju, tüütab juba ära. Võiksid teha midagi huvitavamat. Kui minecraft väga hingelähedane, siis võiksid teha teist sorti videoid, näiteks modide ülevaateid (eesti youtuberite seas pole mitte ühtegi näinud, kes suudaks korralikke teha) või tee timelapse vms. Lase fantaasia lendu, aga tavalised gameplayd soovitan ära jätta. ;) Edu, preagu saad subi, eks näis kuhu jõuad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii rahvas, jaanipäev pole enam kaugel ja minul valmis ka jaanipäeva map. Mida seal teeme, saate videos teada!

Arvatavasti tulevad edasipidised videod no lag(mõned muretsesid siin enne).

 

Loodan, et tuleb jaaniks 50 subscribe ära, aga arvan, et see jääb unistuseks!

Jaanipäeval arvatavasti tuleb 2-3 video, enne seda ei tule ühtegi vist! :)

 

Aitäh subscriberitele ja vaatajatele ja likeritele! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Xce ära tule siia komenteerima mis sulle meeldib mis ei meeldi :P Igatahes on sul tore kanal :P Edu, edu sulle ! :)

 

Seda nimetatakse tagasisideks ja kriitikaks. Muidu tänapäeva gaming kanalite nimed kahtlased, outfiterz, tundub nagu tegeleksite moega jms. :D


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.