Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Uus arvuti ei loe videokaarti ?

Soovitatud postitused

Et siis panin uue arvuti kokku i7 3770k , emaplaat on MSI Z77A-GD65 ja videokaart Gtx 560TI oc aga kuidagi ei saa ekraani käima kui see taga, integreeritud omaga saan pildi ette.

 

Videokaart oli koos 750W 80+ Bronze cooler master GX toiteplokkiga vanas arvutis ka

Muudetud liikme fantaest15'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

dxdiag vms tunnistab kaarti üldse? kui ei siis vast on kaardis viga. driverid on peal? proovi peale lasta ehk siis on parem vms

või tõmba gpu-z sealt saad ära vaadata kohe alt vasakult on valikus mis kaart kui seal pole gtx 560 siis kaardis asi.

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

TÄPSELT sama jama oli mul Gtx 560-ga, kui ma võtsin selle testimiseks. Igatahes, asi selline, et lõpuks kurat ei saanudki pilti ette, natuke kettasse viskas mul. Asi järgmine, mine safe mode ja uninstalli enda video driverid ja pane arvuti tööle, nüüd peaks pilt ette tulema, installi uuesti driverid ning mine safe modes uuesti sisse ning proovi kõik resolutsiooid läbi millel ta tööle hakkab, kui siis ka tööle ei hakka, pead ostma väikse lulla mis teeb DVI to VGA, siis on juba kindel, et läheb tööle, aga pilt on natuke halvem. Ise sain nii tööle lõpuks Gtx 560-e.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hmm, mul monitor DVI, videokal 2 DVI, kuhu ma selle VGA panen ? ja millised video driverid ma maha laen kui ta ei lase pealegi neid laadida, kõigest integreeritud oma kasutan

Ja mul see väike vahejupp olemas ka, videokaardiga sain kaasa

Muudetud liikme fantaest15'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ainult DVI? :D:D Päris imelik monitor siis :D Pole kahjuks midagi teha vist. Vaata youtubest vms.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis videokaart täpsemalt on? ja see et monitoril on aind dvi on hea 10x parem kui vga. kui tal on monitoril ainult dvi sisend siis kuhu perse ta selle vga veel toppima peaks? biosit oskad uuendada? võiksid üle vaadata kas bios tunnistab üldse kaarti. ja võiksid proovida ka pci x8 sloti panna, lugesin samuti et võib seal töötada

 

kas driveri plaat on alles? lugesin ühest foorumist et installis cd pealt need ära ja siis töötas.

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

mu emaplaadil on Bios II , uuendada ei oska. Need mis mul videokaardi taga on 6+2-sed , mul nagu otseselt ainult 6seid pole

Videokaart on mul täpselt see sama http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/GIGA-BYTE-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-GTX560TI-GV-N560OC-1GI-GIGA-BYTE-110715

 

vaatasin manuaalist kuda uuendada, seal oli , et current BIOS A80 ja up-to-date BIOS versioon A70

 

Driveri plaat on alles jh aga ei lase installida, üleval pool millalgi kirjutasin selle kohta

 

Nonii, videokaart ei tööta vanas arvutis ka enam , seega asi on küpse, õnneks garantii on

Muudetud liikme fantaest15'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on kindlasti selles et lähed BIOS menüüsse ja lülitad seal oma video kaardi peaele. Alguses ava arvuti ja lase tal mõningad toimingud ära teha videokaardiga

ta installib ,otsib paigaldab vms. Siis peaksid BIOS menüüst selle üles leidama ja ümber lülitama. Mina tegin endal nii ,loodan et aitab ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.