Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Läptoppide emaplaate pole niimoodi saada müügist. Kas leiad internetist kasutatud või tellid läbi poe helistades neile. Keegi ei leia sulle linki niimoodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läpakatele ei tehtagi eraldi emaplaate. Mine vaata kuskilt foorumitest võib-olla keegi müüb sulle oma kasutatud emaplaadi maha. Niggahigga minumeelest poodi helistades ei saa ka ju.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r

Mina olen nii aru saanud, et see emaplaat on juba kõikide teiste "komponentidega" kokku ehitatud ja kui tahad vahetada mingit osa sealt, siis pead hoopis uue Läptopi ostma.

Olen ma õigesti aru saanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma vahetaks ka siis niimoodi emaplaate läpakatel ära, kui see oleks võimalik. Korduvalt küsisin igalpoolt kas on võimalik ning vastused alati olnud EI, sest et neid ei müüda eraldi....


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ühele kliendile sai läbi Eesti Dell esinduse tellitud uus emaplaat kuna tollane sai tugevaid alkoholi kahjustusi ning emaplaat läks maha kandmisele.

 

Juba parem :D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esindusest küsides saab väga edukalt tellitud ainult emaplaadi.

 

Teine võmalus on nt tellida ebay-st või otsida Eesti siseselt kedagi, kes müüb vrakina sama isendit.

 

-Desty.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.