Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

No minu meetodit sa vist kasutada ei viitsi väga. Ma lasin kohe esimese asjana 1-99 wc ja sain sellega jalad korralikult alla. Esialgu tuleb lihtsalt üks skill suureks ajada ja siis edasi võid lõbusamaid skille teha(att, str, magic, range, slay etc.) Ega runescape ei olegi mingi eriline ajukrõbin. Lihtsalt tuim viitsimine. Kui seda ei ole, siis on suht raske seda mängida...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teed wc ja siis fletchid ja nii see raha tuleb. Ma sain 1m raha kokku vist 3-4 päeavaga peale seda kui omale kasutaja tegin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no ma vaatasin teiste päevikuid, lasevad seal slay ja flat hiiglama suur, kuid non-cb statid on alla keskmise, kuidas siis nemad hakkama said?

Alguses on raha nii lihtsam teha lihtsalt.. Keegi ei keela sul alguses bronze tageriga goblineid ka tappa. Imo lihtsam on

alguses näiteks wc-ga raha teha, et armor ära osta ja siis edasi on muidugi kergem slayeriga ja PVM-iga raha teenida. Kaotad kogu armori näiteks ära, siis saad uuesti selle wc-ga tagasi teenida. Kindla peale minek.. Ma teenisisn alguses wc-ga rune mõistes ikka korraliku raha. Enam nii väga jah see ära ei toida.

Paljud võtavad alguses tuttavalt näiteks võlgu kah. Ise andsin ka ühele tuttavale alguses raha, et ta jalad alla saaks.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kokkuvõttes kummaga rohkem raha tuleks, kas wc või fish? Kui alustada yewidega kuskil 70, fishiga 60 lobs ja siis monk/shark ei tea kummaga oleks kasulikum.

 

Ära mingit fishingut ega woodcuttingut küll raha jaoks tegema hakka :D Nii kaob viimanegi mänguisu ära kui 20k tunnis raha sisse tuleb. Mina oma magic leveli ja geari jaoks jooksin natse. Poole päevaga oli full rune, glory combat brace ja dragon scimmy olemas :D Pole mingeid leveleid vaja ja suht hea raha, nüüd paljudel 91 rc ka saad hea koguse natse essi vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
no ma vaatasin teiste päevikuid, lasevad seal slay ja flat hiiglama suur, kuid non-cb statid on alla keskmise, kuidas siis nemad hakkama said?

Ostavad kulda ja siis on kõvad mehed noh. :D

Ise tegin umb nii, et ajasin rc üles ja hakkasin natse jooksma, sain head raha ja siis ostsin geari peale ja hakkasin combatid tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ise minen essid ja siis hakkan rcma?

No mõtle, on sul isu neid minida? Vaata esside hinda ja natside hinda, siis vaata, kas tasub ise minima minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.