Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minecraft videod

Soovitatud postitused

Tere,

 

Palve oleks selline,et rääkige mulle,kuidas peaks üks youtuber käituma? Suhtumine, rääkimine.

Millises järjekorras peaksin videosid tegema,et kuulsust koguda? Kas enne õpetused ja siis teised asjad?

Ja veel üks küsimus, kuhu kohta peaks postitama youtuber oma video,et kõik sellest ikka aimu saavad?

 

Rohkem ei tule küsimusi,loodan saada kindlaid vastused.

Aitäh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui tahad kuulsust, siis pigem ole viisakas (Eriti vaatajate suhtes). Reklaamvideo võid saata Videokomuunile. Tee algul ma arvan Let's Play ja seal saad ka siis õpetada ;) . Viimasest ei saa hästi aru? Äkki postitad need videod Youtube?

 

 

Ps! Ma pole ise youtuber ja ei tea kuidas asjad peaksid käima! Aga minuarvates võiks olla nii :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jap, tee mõned let's play'd.. Need üldiseld meeldivad inimestele, samuti nagu ka ennem teiste kasutajate poolt mainitud sai, õpetusi on minu arust juba veidikene liiga palju, kuid see on vaid minu arvamus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.