Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti ainuke teadaolev HS Only server

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pole teada, kas on Eestis HS Only servereid või mitte, aga kui pole, siis tegin esimese Eestis oleva HS Only serveri. Serveris saab tappa ainult lastes pähe, granaadi või noaga. Hea on parandada oma laskmisoskusi Counter-Strikes. Serveri eesmärk pole tulu teenida, seega pole ka hetkel SMS teenuseid.

[spoiler=IP]46.22.208.78:18000

 

Arvamused / Muljed?

 

b_350_20_FFFFFF_FFFFFF_186EB9_000000.png

Muudetud liikme Dydl'i poolt
tappa saab ka granaga oli lisamata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

HS only server on huvitav.

käin sees, vaatan ja ütlen siia ka oma arvamuse.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Rahvast on vähe, kuna uus IP. Võta sõber kaasa ja proovi :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga mönus oli lasta.

Mõtle ikka selle DMi üle kah.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui rohkem inimesi, siis oleks parem :)


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Väga mönus oli lasta.

Mõtle ikka selle DMi üle kah.

Tore siis, DM jääb vist ära.

Kui rohkem inimesi, siis oleks parem :)

Uus IP ja väikese sammu selle poole saad sa ise teha :)

magicnet.ee on ka eestis hs only ju :)

Vene keel on põhikeeleks aga siiski on :)

Aap, aga mul eesti keeles :D

pane live banner ka! 

muidu vb astun läbi ja vaatan mis juhtuma hakkab

Panin väikese banneri ka siis :P

Muudetud liikme Dydl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võib-olla sa kuskil seda mainisid aga igatahes jäi kahe silma vahele. Kas server only Steam?

Kui see on mõlematele siis see on minu arvates halb idee. Ainuke mis päästab on normaalsed&aktiivsed adminid.

Üks soovitus sulle - tee pigem only fun maps. Kuna nii palju kui olen vaadanud need taolised serverid ei ela kaua kui üldse elavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Võib-olla sa kuskil seda mainisid aga igatahes jäi kahe silma vahele. Kas server only Steam?

Kui see on mõlematele siis see on minu arvates halb idee. Ainuke mis päästab on normaalsed&aktiivsed adminid.

Üks soovitus sulle - tee pigem only fun maps. Kuna nii palju kui olen vaadanud need taolised serverid ei ela kaua kui üldse elavad.

 

Server on ka nonsteameritele, kui teeks steam only, siis oleks vähe mängijaid. Kui tuleb mängijaid, siis tulevad ka korrahoidjad. Tavalisi official mappe ma ära ei võta ning alati saab rtvga aim mapi peale minna, kui on soovi. See, et ma pole raha peale väljas ja pole sms teenuseid teinud, ei tähenda, et server kaua ei ela. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin koos sõbraga paar pela ning täitsa huvitav oli. Rahvast oleks juurde vaja :)


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Server on ka nonsteameritele, kui teeks steam only, siis oleks vähe mängijaid. Kui tuleb mängijaid, siis tulevad ka korrahoidjad. Tavalisi official mappe ma ära ei võta ning alati saab rtvga aim mapi peale minna, kui on soovi. See, et ma pole raha peale väljas ja pole sms teenuseid teinud, ei tähenda, et server kaua ei ela. ;)

 

Esimese jutuga tahtsin öelda, et nii palju kui olen näinud neid taolisi OFFICIAL HS ONLY SERVUSI (välismaal), paraku nad ei elanud kaua.

Välismaal saaks veel midagi teha, kuna seal mängib rohkem rahvast aga Eestis sinul ei tuleks välja, minu isiklik arvamus. Muidugi, aeg näitab.

 

Ei tea kuidas teised, mina ei viitsiks jooksta trainis mingi kolm-kolmele ja HS only:D

Sinu server sinu teha. Usun, et seda asja käima panna pead nvn enamus ajast mingi aim mapi panema või ma eksin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Esimese jutuga tahtsin öelda, et nii palju kui olen näinud neid taolisi OFFICIAL HS ONLY SERVUSI (välismaal), paraku nad ei elanud kaua.

Välismaal saaks veel midagi teha, kuna seal mängib rohkem rahvast aga Eestis sinul ei tuleks välja, minu isiklik arvamus. Muidugi, aeg näitab.

 

Ei tea kuidas teised, mina ei viitsiks jooksta trainis mingi kolm-kolmele ja HS only:D

Sinu server sinu teha. Usun, et seda asja käima panna pead nvn enamus ajast mingi aim mapi panema või ma eksin?

 

Loomulikult ei jookse train mapis 3vs3 ringi, aga 14vs14 aim mapis ka ringi ei jookseks. Väikese rahvaga on aim ja väiksemad mapid ning kui rohkem rahvast, siis suurem map ka, oleks loogiline? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore et lõpuks üks HS only server tuli eestisse ! :) Astun läbi täna kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tore et lõpuks üks HS only server tuli eestisse ! :) Astun läbi täna kindlasti.

 

:P

Rahvast võib-olla vähe kuna uus ip, aga käib juba päris palju inimesi päevas läbi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

maas :/ ei saanudki ära proovida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
maas :/ ei saanudki ära proovida

 

On jh, panen kohe üles tagasi.

Server on olari9 torqhosti peal ja tal endal ka 2 serverit offline, kui ta sisse tuleb eks siis saab korda.

Mul endal limited rights ja ei saa midagi teha.

// olaril arve maksmata, vaatab mis saab

/// õhtul olari tuleb siis maksan ise arve ära :D

 

 

Server taas online!

Muudetud liikme Dydl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.