Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Counter strike võistlus !

Soovitatud postitused

Mul tuli siis selline jabur idee, et võiks teha CS'i võistluse, kus saavad osaleda kõik kes tahavad.

 

See võiks siis olla sellinne Osalejate selgitamine, Veerandfinaal, Poolfinaal, Ja Grand final.

 

Osalejate selgitamine siis sellinne, et keegi läheb specci ja hakkab mängijaid valima. Siis Veerandfinaa, kus saavad osaleda ainult top 20. Siis poolfinaalis oleks osalejaid 5 vs 5. Finaaliks valitakse välja 2 parimat , kes omavahel võistlevad 5 raundi.

 

Toon kohe välja, et kuna ise tulin sellele ideele, siis midagi auhinnaks mul ei ole anda :D Saaks.mingi tiitli. Juhul kui võistlused valmis teeks Eesti mängijate top foorumi, kus korraldatakse ka uusi võistlusi ja kus saab challenge esitada. Juhul kui kõik õnnestub, siis liiguks ka teiste mängude toppide selgitamisele nagu LOL, BF3 jne.

 

 

Kuna ma ise ühtegi cs servu ei oma, siis olems vaja inimest kes laenaks oma serveri 3ks päevaks, me ei vaja sed24/7. Selgitamise teeks 1 päev 2h. Veerandfinaal teeks ka kuskil 1-1.5h ja Finaal max 30 minutit.


| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

WOW, mitte kunagi varem ei ole keegi sellise mõte peale tulnud

 

kuigid, ega sellest mõttest sul suurt asja ei saa; Pole enda serverit, Pole auhinda

Muudetud liikme vallzzz001'i poolt

http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

EAC's teekski nonnerid

mängima ei saa. Serverit üritan praegu sebida ja auhinnaks proovib ka midagi leida.

Muudetud liikme KFC'i poolt

| Veebiprogrammeerija & Veebidisainer |

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
WOW, mitte kunagi varem ei ole keegi sellise mõte peale tulnud

 

kuigid, ega sellest mõttest sul suurt asja ei saa; Pole enda serverit, Pole auhinda

 

+1

 

Suht mõttetu' date=' kõigil peavad demod joooksma 70% peluritest on kooderid.[/quote']

 

Ja sina oled seal 10% inimeste hulgas, kes ulub, et 70% mängijatest on kooderid, kuna ise mängida ei taju.

 

 

-----

Mõte on hea, asja teostamine oleks ilmselt disaster.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+1

 

 

 

Ja sina oled seal 10% inimeste hulgas, kes ulub, et 70% mängijatest on kooderid, kuna ise mängida ei taju.

 

Kui tahad võime 1 n 1 :)

Kui aus olla ega paljud nonnerid puhtad pole-

ma ei ulu, lihtsalt poleks võistlus 100% aus-

 

 

Btw, serveri saaks minukäest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tellige endale Gamehostist SMS-iga 7 päevane server, kuhu sisse saab ainult Steamiga.

http://www.gamehost.ee/?m=sms


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tellige endale Gamehostist SMS-iga 7 päevane server, kuhu sisse saab ainult Steamiga.

http://www.gamehost.ee/?m=sms

7 päevane server dafug ? Mina peale 12h serverite ei näinud midagi. Peab gamehostiga rääkima, äkki väljataksid meile ühe serveri tasuta, et seal väike turniir korraldada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See, et nonnerid tajuvad ka lasta ei tee neist kooderit.Miks ma pean mängu eest maksma, kui saan seda mängida tasuta?

 

aga EAC-s ei saa ju, niiet your argument is invalid

kui sulle see mäng niiväga meeldib, siis miks sa ei võiks selle tegijaid toetada ja paar krõpsupakki ostmata jätta?


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.