Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kas kuskil eestis ka on odavalt rentida dedicated serverikaste?

Ja kui ei ole kas siis kuskil lähedamal välismaal on neid?

 

minu jaoks odav oleks 20-30 euri kuus või odavam.

 

Eestist kindlasti ei saa. Eestis saab sellise raha eest 1GB VPSi. Eestist odavaim on on torqhost.

Välismaalt mingi sitema kindlasti saab, aga lähedamatest riikidest nagu Soome vist ei saa. Googelda.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eestist kindlasti ei saa. Eestis saab sellise raha eest 1GB VPSi. Eestist odavaim on on torqhost.

Välismaalt mingi sitema kindlasti saab, aga lähedamatest riikidest nagu Soome vist ei saa. Googelda.

 

ma googeldasin läbi ka aga kõige odavamad asjad nagu ikka vpsid. ja välismaale maksta pangaülekandega vist mõtet väga pole. sinna vist tulevad veel mingid summad juurde. kõige jubedam asi mida ma enda vpsil ei saand oli ddos(dns reflection) kaitse. rünnati mitu korda ja teenusepakkuja pani kinni vps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kasutan ise:

http://www.dataclub.biz/en

 

Mul on Windows baasil Ultimate Packet, mis tunduvalt kallim, sest Windows Server on kallis. Aga kui võtta Linuxi oma jääb hind 20-30 euro juurde kuus. Upload/Download on õhtul 100mb/120mb. Päeval mõlemad 200mb+.

 

Remote access ja asukoht Läti.

 

 

LISATUD: Vabandust, lugesin miskipärast VPS, mitte dedi :)

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ausalt öeldes ma tahaks ikka enda vpsi, aga mul oli torqhostist renditud ja ei saand piisavat kaitset peale. Kui keegi teab kuidas korralikult vpsi kaitsta siis see aitaks väga.

Blokeerid IPTABLESis kõik pordid ära peale 22, 21, 3306 ja muude tuntumate teenuste portide. Kõige lollikindlam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
proovisin järgi midagi sellist. ei tea kas ei aidanud või tuli valesti välja.

 

 

aga tegelikult nkn eestis peale torqhosti odavaid vpse pole. ja torqhostis ei või mänguservereid teha enam. mul oli enne 2012 aastal renditud.

Kõiki mänguservereid peale Minecrafti võib jooksutada. Kui tellisid enne 2013 jaanuarit võid ka MC jooksutada.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

https://customer.velia.net/order/server/id:20

Kõige paindlikum pakett minuarust.

sub küll Saksamaal.

 

Minumeelest kõige odavam ja võimalusterohkem, aga eestist ei leia (kuskil oli mingi putka kust saab dedicated võtta though, aga see oli vist ettevõtetele ainult)

Sind oleks lihtsam aidata kui sa ütleksid mille jaoks kasutusse läheks dedicated server.

 

Või siis nagu öeldi Soomes: http://oneprovider.com/dedicated-servers/helsinki-finland

Seal on odavad hinnad.

 

See meeldib endale kõige rohkem: http://bsnservers.com/dedicated-servers/dedicated-servers-in-europe - 12 asukohta mille vahelt valida, üks neist soome

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

põhimõtteliselt mänguserveritele, kuigi ma tahan ikka tegelt rohkem vpsi, aga seda muidugi pole nii head mujal kui torqhostis.

Ja hea all ma mõtlen 150 euri aastas 4 gb ram oli mul seal.

 

 

ja kuna ma olen alaealine siis mul ainuke võimalus maksta pangaülekandega või moneybookersiga.

 

1 küsimus veel, et kas eestis kuskil odavalt mingit 500 mb ramiga serverit ka renditakse? kuskil 10 euri eest.

 

okei ma rentisin odavalt contabo.com vpsi.

 

nüüd oleks aind kaitset vaja sinna

Muudetud liikme KartuliSupp'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.