Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jalgpalluritele väike küsitlus :)

Soovitatud postitused

Ise ei mängi jalkat trennis jne... aga väljas sõpradega mängin ja netis onlines ja siis Olen SUUR ManU fänn!!!:D C.Ronaldo Rulz minu jaoks:D aga jh rohkem selline tugitooli sportlane

:D

 

Muidu jalka trennis käisin küll minigi 3 aastat aga ära tüütas :D

 

Edu!


asdd3354fgghghghh.png

Melissa Reyes (L)

 

MSN: [email:1czd12g6]kerkapoiss12@hotmail.com[/email:1czd12g6]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise ei mängi jalkat trennis jne... aga väljas sõpradega mängin ja netis onlines ja siis Olen SUUR ManU fänn!!!:D C.Ronaldo Rulz minu jaoks:D aga jh rohkem selline tugitooli sportlane

:D

 

Muidu jalka trennis käisin küll minigi 3 aastat aga ära tüütas :D

 

Edu!

Enamvähem sama, et trennis ei käi, aga vahest sõpradega ikka saab toksida palli. Ise olen ka ManU fänn ja C.Ronaldo samuti. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ise ei mängi jalkat trennis jne... aga väljas sõpradega mängin ja netis onlines ja siis Olen SUUR ManU fänn!!!:D C.Ronaldo Rulz minu jaoks:D aga jh rohkem selline tugitooli sportlane

:D

 

Muidu jalka trennis käisin küll minigi 3 aastat aga ära tüütas :D

 

Edu!

 

Aikt! Poiss sul on maitset, mul on täpselt samad lemmikud .

Ise olen suuht kaua mänginud , sellest hooajast meesteliigasse siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht Morn olin, kui nägin et Kaka valiti maailma parimaks :D aga eks ta siis oli aga hoian pöialt et selle aasta tiitli saab juba C.Ronaldo :)


asdd3354fgghghghh.png

Melissa Reyes (L)

 

MSN: [email:1czd12g6]kerkapoiss12@hotmail.com[/email:1czd12g6]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käisin 6 aastat jalkas (so)

Nike 90 ****ad olid siis, 2 aastat tagasi igastahes .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aikt! Poiss sul on maitset, mul on täpselt samad lemmikud .

Ise olen suuht kaua mänginud , sellest hooajast meesteliigasse siis.

 

Shiid sa oled 15 ok saad 16 ehk sa oled eesti koondises u 16-under 16 ja sa oled vb eestikoondises!!

ise olen käind 7 aastat jalka trennis ja käin veel edasi ning butsad on kõik addidas f30+ ülihead on nad on jalas nagu plätud hästi kerged soovitan!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Shiid sa oled 15 ok saad 16 ehk sa oled eesti koondises u 16-under 16 ja sa oled vb eestikoondises!!

ise olen käind 7 aastat jalka trennis ja käin veel edasi ning butsad on kõik addidas f30+ ülihead on nad on jalas nagu plätud hästi kerged soovitan!!

 

Sittagi ma sinna saan , ma ju ei mängi kuskil noorte liigas ja mind ei vaadata kuidas ma mängin . Seal enamus mingid flora mehed,sest krdi treenerid saavad nendega hästi läbi nah kuigi sc reali vendi peaks seal ohtralt olema,aga nad ei saa lihtsalt tiidusega läbi nii,et jamh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.