Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Multi-Shoot RolePlay © || www.Multi-Shoot.hostei.com

Soovitatud postitused

VIP
Teder35? Laidad serverit ja kandideerid Kapo peadirektoiks? Ei no pole paha! Aga valdusel polnud viga! :)

Ma ei laitnud serverit, vaid kirjutasin sellset natukene. Väga viga servul pole, aTiimis peaksid enamus välja vahetama ja bugge ju seal on, aga eks need ka fixitud saavad ükskord.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olgu Teder35 :)

 

Oh Jah, tegin korraliku avalduse valmis Ofice'ga, aga nüüd siia lisaded paneb see jubedalt segast :D

 

 

logo.png

Tervist, mina olen siis uudse Multi-Shoot Gamingu Omanik ning mõtlesin siis teha ühe korraliku kokkuvõtliku teema SA-MP foorumitesse, kus on võimalik oma servereid reklaamida. Alustan siis sellest, et pean ära mainima, et GM pole tehtud nullist, vaid on edasi arendatud kunagi saadut GM alusest/põhjast(srptfiles+plugins+.pwn jne kõikide failidega) ning GM on üldiselt Eesti scriptidega, kuid leidub ka muid välismaa scripte mis on Inglis keelsed. Väga tähtis on teile teada, et server põhineb rollimängul/RolePlay’le/RP’le! Serverisse on oodatud kõik mängijad, kui kes eriti palju RP serveritest teadlikud pole soovitan lugeda RP õpetusi, mida te leiate [sIIT]! Alustame siis lühikirjeldusega:

 

1.Nõudlused mängijalt: Terivst kõik, kes on otsustanud tulla mängima meie serverisse, on mul rõõm teile edasi öelda, mida nõuae kõikidelt mängijatelt!: -Vastavat RP oskust(algajatest saame ikka aru, aga selleks andsin teile ka lingi, kust te leiate teemasi, mis aitavad teil selgeks saada Rollimängu põhimõted.), -Reeglitest kinni pidamist!, -sõbralikust aTiimi ja tava liikmete vastu, -ning ka muid rollimängu serverites väljakujunenud nõudlusi!

2.Pakkume serveriga: -Sõbraliku käitumist teie vastu aTiimi poolt, Rollimänguks koralike RP’d võimaldavaid võimalusi, Piisavalt külmanärviliste, ustavate ja sõbralike aTiimi liikmete poolset abi kätt, - ning ka muid rollimängu serverites väljakujunenud pakkumisi serveri poolt!

 

SERVER ADMINISTRATIIV:

Omanikud:

Omanik - OkiiTokii. (Jack_Granton)

 

KaasOmanikid:

KaasOmanik - Anonymous.

sAdministraatorid:

sAdministraator - Bjoel2(Andrew_Smith)

vModeraatorid:

vModeraator - [PUUDUB]

Moderaatorid:

Moderaator - LogiTech(John_Copper)

Abistajad:

Abistaja - Juan Diaz(Juan_Diaz)

Abistaja - Rivo.(Philip Cross)

 

Ametlikud Grupeeringud:

-LSPD(Los Santos Politsei Prefektuur)

-KAPO(Kaitsepolitsei)

-TAKSOPARK

-AS-EHITUS

-LSKH(Los Santos kesk Haigla)

-LOS SANTOS MEEDIA(LS Meedia)

 

Tavalised töökohad:

Legaalsed:

-Bussijuht -Tänavakoristaja

-Ihukaitsja

-Auto Mehaanik

-Bussijuht

-Farmer

Illegaalsed:

-Narkootikumide Diiler

-Narko Farmer

-Narko smuugeldaja

-Tänava koristaja

-Materjali Smuugeldaja

-Relva ärikas

Tänades ja Head mängimist soovides: Multi-Shoot Gamingu aTiim! Head Mängimist!

By: OkiiTokii

Muudetud liikme OkiiTokii.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis ajast on tänava puhastaja illegaal ? Avalduse väljanägemine on -1. No offence aga absull ei meeldi.

Nagu ka varem mainitud. "Serveri nimi meenutab rohkem DM serverit." Multi-shoot...

Selles teemas ma ei näe mitte midagi positiivset mis peaks mängijaid sinna tõmbama.

Aga noh edu teile siiski. Sisetunne ütleb, et sellest ei saa asja aga eks näis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline kvann
No räägi mulle ka Kvann, kui siin igas viiendas sõnas oli ''typo'' sees! :D

Tervist, mina olen siis uudse Multi-Shoot Gamingu Omanik ning mõtlesin siis teha ühe korraliku kokkuvõtliku teema SA-MP foorumitesse, kus on võimalik oma servereid reklaamida. Alustan siis sellest, et pean ära mainima, et GM pole tehtud nullist, vaid on edasi arendatud kunagi saadut GMalusest/põhjast(srptfiles+plugins+.pwn jne kõikide failidega) ning GM on üldiselt Eesti scriptidega, kuid leidub ka muid välismaa scripte mis on Inglis keelsed. Väga tähtis on teile teada, et server põhineb rollimängul/RolePlay’le/RP’le! Serverisse on oodatud kõik mängijad, kui kes eriti palju RP serveritest teadlikud pole soovitan lugeda RP õpetusi, mida te leiate [sIIT]! Alustame siis lühikirjeldusega:

1.Nõudlused mängijalt: Terivst kõik, kes on otsustanud tulla mängima meie serverisse, on mul rõõm teile edasi öelda, mida nõuae kõikidelt mängijatelt!: -Vastavat RP oskust(algajatest saame ikka aru, aga selleks andsin teile ka lingi, kust te leiate teemasi, mis aitavad teil selgeks saada Rollimängu põhimõted.), -Reeglitest kinni pidamist!, -sõbralikust aTiimi ja tava liikmete vastu, -ning ka muid rollimängu serverites väljakujunenud nõudlusi!

2.Pakkume serveriga: -Sõbraliku käitumist teie vastu aTiimi poolt, Rollimänguks koralike RP’d võimaldavaid võimalusi, Piisavalt külmanärviliste, ustavate ja sõbralike aTiimi liikmete poolset abi kätt, - ning ka muid rollimängu serverites väljakujunenud pakkumisi serveri poolt!

saadut - saadud

scrptfiles - scriptfiles

inglis keelsed - ingliskeelsed

terivst - tervist

nõuae - nõuame

teemasi - teemasid

põhimõted - põhimõtted

sõbralikust - sõbralikkust

tava liikmete - tavaliikmete

pakkume - pakume

sõbraliku - sõbralikku

koralike - korralikke

abi kätt - abikätt

 

Lisaks ka komavead, vales kohas kasutatud suurtähed, vale tähendusega sõnad (nõudlused - nõudmised jms), valesti kasutatud kirjavahemärgid ja muud vead. Soovitan soojalt järgmisel korral lasta tekst parema õigekirjaga inimesel/spellcheckil üle vaadata.

 

Edit: Patarei, sind grammarnazitan Skypes :D

Muudetud liikme kvann'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, nüüdsest olen aru saanud, et nimi pole tõesti suurem asi,, ehk saate nimega aidata veid?

Otsime serverile uut hääd RP'liku nime!

 

Okei Kvann!

 

Ja veel, kas te soovitate üldse nime vahetada??

 

Ei tegelikult me ikka mõtlesime, et ei tasu nime muuta, sest ega nimi ei riku ju meest ja üldse, me ei tee ju aind SA-MP serverit, varsti peaks meiega liituma ka MC server, hiljem veel võibolla mõni cs1.6 server jne!

Muudetud liikme OkiiTokii.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.