Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas keegi aitaks mind cs serveriga?

Soovitatud postitused

Tere!

Mul on 2 serverit nüüd tahtsin lisada sms skripte aga siis tekib mingi probleem,tellides saab parooli küll aga kui panen konsooli parooli siis tuleb kiri ,et you have no entry in the server vms.pubis töötab sms teenus aga surfis ei tööta mille ma hiljem tegin tuleb see kiri.

ja siis see jama ka ,et kui surfis tellin ennast adminiks siis ei saa pubisse sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igakord, kui kumbagi serverisse minna tahad pead selle serveri parool sisestama.

Nt, sul on serveris bla vip ning serveris blabla vip. Tahad minna serverisse bla, sisestad selle serveri parooli ning blabla sisse saamiseks pead uuesti selle serveri parooli sisestama.

Oli kiire, kuid loodan, et said aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Lihtsam nt:

bind "f6" "connect server1ip; setinfo _pw selleservuadminpw"

bind "f7" "connect server2ip; setinfo _pw selleservuadminpw"

 

Vajuta F6 - connectib server 1

Vajuta F7 - connectib server 2

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

aa,see amxbansi probleem on mysqlis,küsisin gamehosti tegijatelt nad ütlesid ,et seal mingi jama

 

mm...mul on probleem selles ,et mul on 2 serverit,ja kui nüüd keegi tahab tellida nt surf serveris adminiks siis ta ei ole seal admin ,paneb paroolid ja asjad õigesti,ja siis ta ei saa enam selle kasutajaga minu pubisse ka.

 

ˇja mul on mõlemal serveril üks ja sama parool

Muudetud liikme karlloonurm'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ma ei leia seda md5 .kas see on kuskil seal,et kui ma avan ftp kasutaja ja siis vajutan sms?seal on mul sellised valikud-->static , config.php , index.php , readme.txt , sms_fortumo.php rohkem seal ei ole.võin pean avama enda serveri kasutajad?

 

Ma ei oska eriti veel neid asju teha

Muudetud liikme karlloonurm'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.