Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist,

Mul on selline mure, et kui ma näiteks neti, mängu või mingi kausta lahti võtan, läheb sellega üüratult palju aega ennem kui see lahti tuleb, mõtlesin ise, et protsessor kuumeneb üle, aga kui ma näiteks midagi mängin, siis jookseb mäng ilusti või neti lahti saan ja kuhugi lehele lähen siis refreshib kiiresti. Lisaks hakkab peaaegu iga kord kui arvuti tööle panen protsessor erinevalt tööle. Arvuti alles uus ja ei tohiks veel jupid läbi olla.

Oleks tore kui keegi saaks aidata! :)

 

PS. Igaks juhuks ütlen et operatsiooni süsteem on Windows 8 ;)

 

Aitäh lugemast ! :)


47647.gif

41001.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga huvitav situatsioon, ei oskagi kohe nõu anda.

 

Esiteks soovitan kõvaketta üle vaadata ega see PIO modes pole. http://techlogon.com/2011/03/28/how-to-fix-hard-drive-stuck-in-pio-mode/

 

Teiseks kui prosa hakkab erinevalt iga kord tööle võib bioses, või arvatavasti sinu puhul eufis viga olla. Vaata emaplaadi tooja lehelt äkki on uuem versioon väljas.

 

Kolmandaks võib windowsis endas mingi kala olla. Kui sul on recovery plaat siis sellega tasub win uuesti üle lasta. Win 8 seadetes peaks ka tegelikult option olemas olemas kus saab ta tehaseseadetesse.

 

Muidugi kõige lihtsam oleks viia arvuti sinna kus sa ta ostsid ja lasta seal asi ära parandada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.