Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

VIP

Tere,

 

Keegi oskab soovitada head ja kvaliteetset mänguri headset? , mikker peaks ka hea kvaliteediga olema. :D

Hind võiks jääda kuskile 50€ kanti.

 

Ette tänades pludu :P

Muudetud liikme Pludu'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

24 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

On need on-ear või over-ear ? ja kuidas mic kvaliteet on ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Wow, kas tõesti ostetakse 50€ headsette? Olen mänginud oma 5 aastat, alguses cs-i nüüd LoL-i. Hiirest saan veel aru, kuid usun, et kui pole professionaalne mängija (käid väljaspool Eestit võistlemas) saad toreda 20€ hakkama. :)

 

No hate, vb olen mina debiil :)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Nojah, asi pole professionaalsuses vaid kvaliteedis :P aga jah. Mõtlen ka sama nüüd, et pole vist nii kallist vaja :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Üsna kenad on, aga kas endal kogemusi on nendega? Heli ja mikkri kvaliteet ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Wow, kas tõesti ostetakse 50€ headsette? Olen mänginud oma 5 aastat, alguses cs-i nüüd LoL-i. Hiirest saan veel aru, kuid usun, et kui pole professionaalne mängija (käid väljaspool Eestit võistlemas) saad toreda 20€ hakkama. :)

 

No hate, vb olen mina debiil :)

 

Kvaliteedi vahe on tohtu, omad kogemused.

 

Mingeid Philipseid, Panasonicuid jms kus kirjas FOR GAMING/BEST FOR GAMING ei tasu kohe ostma joosta, sest see osa vaid reklaa, tavaliselt on need kõrgema hinnaga ja sitemad kui mõne teise firma omad.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

K0SS soovita ise ka, lifetime garantii enamustel.

Vaata midagi Steelseriese ja Razeri poole, saad heale kvaliteedile veel lisaks hea disaini.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma ise kaldun ka sinna Steelseriese ja Razeri poole, aga pole veel otsustanud. Oskab keegi mingit hea kvaliteediga headseti soovitada ees pool toodud firmadest ? hind võiks jääda 50€ kanti ikka :D

 

......

Muudetud liikme Pludu'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Hmm, ei teagi siis praegu mida osta :/


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kui mingi väga hull gamer ju pole, siis võid maximas paari eurised ka võtta, teevad oma töö täiesti ära. Ses suhtes, miks maksta 30 euri ja kuulata kuidas kõik sind sõimavad ja räägivad kuidas su ema panid?

 

o.o Mida?

Kus midagi sellist kuulda võib?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Ütleme et ''hull'' gamer ei ole, aga gamer olen. Ja oleks vaja ka kvaliteetset headseti.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

No kammoon, ma olen ligi 2 aastat läbi ajanud oma Acme klappidega, mis maksid tol ajal 2.9€ Selveris.

Tõsi, disaini ega bassi neil eriti ei ole, kuid heli ning mikrofon on siiamaani täiesti töökorras ning kvaliteedi üle kah nuriseda ei saa.

 

Kui soovid saada ka natukene bassi, siis võta Philips SHP1900 ning osta juurde lauamikrofon (klassivennal on ning edastatav heli on vägagi selge).

 

Ma ei ütleks, et asi jääks kvaliteedi taha, vaid siin tuleb mängu ka oskus hoida asju. Kui sa aga kogu aeg klapid peas kogemata arvuti juurest ära kõnnid ja need juhuslikult peaga kaasa tulevad, siis on jah kerge raam purunema (või isegi juhtmest mingi osa).


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ütleme et ''hull'' gamer ei ole, aga gamer olen. Ja oleks vaja ka kvaliteetset headseti.

 

Kvaliteedi alla võib liigendada tänapäeval tõesti ainult vastupidavus, mu philipsid on 3 aastat töötanud, võibolla natuke need pehmendused on pehmemaks läinud, aga see on kõigil nii. Helikvaliteedil ei ole nii suur vahe, kui sa just muusika alal ei tööta/tegutse. Olen proovinud ka steelseriase ja razeri klappe nädala, tahtsin neid osta ja laenasin sõbralt. Peale 1 päeva kasutamist ja hinda vaadates oli vastus kindel "ei".


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Need ei jää 50€ kanti muide :P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.