Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere

palun vajutage siia lingile link eemaldatud

ja kindlasti jagage seda.kui oled seda teinud siis kirjuta komentaari mis mängu sa soovid.

klikides selle lingile avaneb sulle ka mängude list kus sa saad valida omale sobiva välja.

mida rohkem jagad seda suurem võimalus on rohkematel saada giveway-d

 

NB! See toimib ainult ühe korra klikides. 2 korda klikides ma enam ei saa punkte seega pead andma sõbrale selle lingi et, ma saaks rohkem punkte

Kordan mida rohkem punkte seda rohkem giveway-si

Muudetud liikme Caffe'i poolt
ref link

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellised lingid on keelatud ning leht on scam.

Unique visiti eest ei anna keegi 0.50$

 

/thread

 

Asi oleks arusaadavam kui see link oleks mingi klikivabrikuga seotud iframe abil, aga pole mitte midagi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oled sa saanud sealt midagi ?

 

Ennem kui sul pole midagi ette näidata, ära tule mulle väitma, et tegu ei ole scammiga.

Sellistelt lehtedelt ei saa midagi...

 

Nii see vahvel jälle paska täis lähebki, üks proovib, teine proovib, kõik proovivad ja lõpuks kõik kes proovisid uluvad, kuna ei saanud mitte midagi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Refferal lingid on keelatud, selleks on eraldi teema: http://vahvel.net/showthread.php?130336-Abipalved-ja-h%C3%A4%C3%A4lte-kogumised


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.