Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Aidake raha saada mängude jaoks !

Soovitatud postitused

ref link eemaldatud Palun minge sinna ja annate mulle 0.50$ juurde. Aitäh kes aitavad, teen ka KINGLALT 1 giveaway kui aidatakse !

 

Ettetänades $eK . (:

 

Kes on vajutanud juba siis kirjutage alla "Osalen ja mängu nimi mida soovite saada" Teen loosiga.

 

NB : See toimib ainult ühe korra klikides. 2 korda klikides ma enam ei saa punkte seega pead andma sõbrale selle lingi et, ma saaks rohkem punkte

Kordan mida rohkem raha seda rohkem giveway-si

Mängud:

1:Mc Premium

2:Rs member ship 30 päeva

3:League Of Legends, 25$ league of legends card

4:World Of Warcraft, WoW 90 day card

5: Dofus, 3000 Orgins

6:Lord of the rings online, 1500 turbins points

7:4Storys,500 Moonstones

8:Steam 20$ Steam gift card

9:Nexeon 10000 Nexeon cash

10:Micrisift MS Points , 2100 MS points

11:Kabam, 25$ Kabam card

12: Playstation network, 20$card (USA & EU)

Muudetud liikme Caffe'i poolt
ref link eemaldatud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry OT pärast, aga miks on aktivisti embleem kasutajal, kes foorumis raha kerjab ja ise vaid kuu aega vahvli liige olnud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry OT pärast, aga miks on aktivisti embleem kasutajal, kes foorumis raha kerjab ja ise vaid kuu aega vahvli liige olnud?

 

OT:

Kui sa viskad pilgu ta teemadele siis ta on siin foorumis suur abivajaja, seega teemasid on massiivselt, kus ta abi vajab.

Uue aktivisti süsteeemiga on midagi viltu.

 

ONT:

/thread

See 0.50$ oleks siis usutav kui oleks mingi klikivabrikuga iframe abil seotud, scam.

/thread


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ref link eemaldatud Palun minge sinna ja annate mulle 0.50$ juurde. Aitäh kes aitavad, teen ka võibolla1 giveaway kui aidatakse !

 

 

 

aga see teed võib olla, siis ma kohe kindlasti ei aita sind.

 

Määra midagi kindlat, siis tuleb ka abi. Selline jutt: võib olla teen, võib olla ei tee, oleneb sellest, kas ikka teen või ei tee.

Kui sinult tuleb giweaway, siis vähemalt näita, et seda teed. Kerjamine pole just kõige ilusam tegevus.

 

Soovin näha sinult, palju sul raha kogutud on ja lihtsusta oma eesmärki ja tee seda meile arusaadavamaks. Kommionu jutt ei aita just kõige rohkem kaasa meie abi kaasamisel.

Muudetud liikme Caffe'i poolt

signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ref lingid on keelatud, eemaldasin need. Selleks eraldi teema - http://vahvel.net/showthread.php?130336-Abipalved-ja-h%C3%A4%C3%A4lte-kogumised


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.