Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tahaksin siis asjatundjate käest küsida, et kui vajalik see BIOS-i uuendamine on? Kui uuendan, saan kasu sellest ka midagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõne emaplaadi puhul on see vajalik, mõned suuremad vead parandatakse ära ja mõndade jaoks on isegi lisatud Windows 8 support, nagu viited ütlevad.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ei ole kunagi selles mõtet näinud. Seniks kui Bios ei karju uuenduse järele, ei ole seda ka tarvis teha.

 

Juhul kui sa oled overlocker või biosis esineb probleem või ehk uue uuendusega suudab emaplaat võta kõvema prose vastu, sellisel juhul tasub. Aga kui arvuti töötab stabiilselt, ilma probleemideta, miks rikkuda seda? Vahepeal võib uuendus tuua kaasa ka probleeme ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei hakka uut teemat tegema, kuid kui ma kunagi windows 8 peale panin, see oli jaanuari aegu vist?, Siis ei saanud ma eriti mingit mängu mängida, sinna hulka kuuluvad siis ka Minecraft. Küsimus seisnebki siis selles, et kas nüüd toetavad Minecraft ja Counter Strike Windows 8-t ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Ei hakka uut teemat tegema, kuid kui ma kunagi windows 8 peale panin, see oli jaanuari aegu vist?, Siis ei saanud ma eriti mingit mängu mängida, sinna hulka kuuluvad siis ka Minecraft. Küsimus seisnebki siis selles, et kas nüüd toetavad Minecraft ja Counter Strike Windows 8-t ?

Koguaeg on töötanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Hmm, uuendasin ära, kuid palju probleeme sel ning Minecraft ei töödanud endiselt, vist OpenGL jama. Kuna siin foorumis piraatlus keelatud, siis ehk oleks keegi hea ja saadaks PM teel mulle torrenti lingi windows 8 jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.