Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skillz0r4lyf - Üks Haruldastest F2P Skilleritest

Soovitatud postitused

Tere siis ka,

 

tuli plaan (enne siin foorumil üldse käimistki) teha F2P skiller, melee statse juba palju arendatud ja main banned ka, mis siis ikka, hakkasin hiljuti tegema. Midagi erilist ei ole veel hinnata, aga eks see teema ongi rohkem nagu päeviku eest muidugi. Võin ka laheduse pärast öelda, et ei min***d annetusi, aga eks neid enam ei saa ka selle 3k trade pärast. Muidu oligi plaanis teha kasutaja täitsa nullist, ilma annetuste ja rahata mainilt. Ise oma asjadega hakkama saada on lahe.

 

Mis siis ikka, hakkame peale.

Hetke seis selline, ei viitsi varem tehtud pilte panna, palju tehtud neid ja ei viitsi valida jne. Hakkan siia siis nüüd mingied ümmargusemaid leveleid lisama, et liiga paksuks ei läheks. Mkay.

 

08jaan01214838pg3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haruldlane?

 

:D :D :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sellesmõttes haruldane, et F2P skillereid on ju megavähe. Muide, küsiks siis teie endi käest, kuidas ma võiksin seda päevikut vormistada? Kas ma lisan pildid esimesse posti või lihtsalt uue postina koguaeg, kuidas parem vaadata oleks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellesmõttes haruldane, et F2P skillereid on ju megavähe. Muide, küsiks siis teie endi käest, kuidas ma võiksin seda päevikut vormistada? Kas ma lisan pildid esimesse posti või lihtsalt uue postina koguaeg, kuidas parem vaadata oleks?

 

Mina soovitan eraldi postidessa pilte lisada. :)

Kasutaja eest hetkel 3/10. Keep up the good work!


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

f2p skillereid on nii kus jube ju, viimasel ajal on tulnud ligi 5 skillerit juurde. aga ikka võib juurde tulla ju... 3/10 hakkab midagi tulema.


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellesmõttes haruldane, et F2P skillereid on ju megavähe. Muide, küsiks siis teie endi käest, kuidas ma võiksin seda päevikut vormistada? Kas ma lisan pildid esimesse posti või lihtsalt uue postina koguaeg, kuidas parem vaadata oleks?

 

Täiesti taun, terve foorum on wannabe f2p skillereid täis, aint et ühtegi head ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti taun, terve foorum on wannabe f2p skillereid täis, aint et ühtegi head ei ole.

 

Miks peaks kedagi kellegiga v6rdlema? Sobib kui ma hakkan su tulevasi acce zezimaga v6rdlema? 0.0001p saad vaevalt k2tte

K6ik me v6ime olla 6nnelikud oma saavutuste yle, kui suured nad siis ka ei ole

 

 

Saad tubli koolipoisi 5 :D

Sul on kuhu areneda!


Aka_Hp.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Siin elavad ikka normaalsed vennad, võibolla üks sajast saab aru, et "haruldane" oli sarkasm. Ma ju näen küll mis teil siin toimub omg. Igatahes, pole viitsinud mängida viimasel ajal, nii et pilte hetkel pole, millalgi ikka panen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siin elavad ikka normaalsed vennad, võibolla üks sajast saab aru, et "haruldane" oli sarkasm. Ma ju näen küll mis teil siin toimub omg. Igatahes, pole viitsinud mängida viimasel ajal, nii et pilte hetkel pole, millalgi ikka panen.

 

Viimasel ajal, ehk siis täna ja eile :D??? Valus vend oled. Novasid uusaastal :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Addi mind : Est Skillage , Ma ka skiller . 4p


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.