Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

Tere jälle. Mul siis kirjas,et Paigaldatud mälu (RAM): 4,00 GB (kasutatav on 2,48 GB)

Et miks siis nii on? Kasutan 64 bitist windows 7-et. Et kas seda annab suurendada 4GB nagu on kirjas või peaksin ostma lisa RAMi juurde?

 

Ning üks küsimus on protsesoris,et mul on AMD A6-5400K 3.60 GHz-ine protsesor kuid kirjas oli minu teada tootja lehel,et see protsesor peaks olema 3,8 GHzi,mitte,et need 0,2 GHz-i mind nüüd väga aitaks kuid lihtsalt sooviks teada sellel teemal.

 

Tänud vastajatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Turbo ei ole mitte 3.8?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Overclocki?

 

Tähendab clocki, overclock on siis kui üle 3.8 teed.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ei ole midagi kellata ega aktiveerida vaja, minu teada see Turbo haldus on mobosse sisse ehitatud, et kui midagi mängid või mingi asi vajab suuremat resurssi siis mobo hakkab ise kellama seda prosa, kuni 3,8ghz ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ei ole midagi kellata ega aktiveerida vaja, minu teada see Turbo haldus on mobosse sisse ehitatud, et kui midagi mängid või mingi asi vajab suuremat resurssi siis mobo hakkab ise kellama seda prosa, kuni 3,8ghz ?

 

Täpselt nii see on Karl Erik.

 

Nende rami probleemiks pakuksin ma, et vaata üle rami moodulid, et kuidas nad emaplaadi küljes on, et kui loksuvad vms siis lükka tagasi aga ainult siis kui arvuti kinni ja vooluvõrgust väljas. Teine varjant oleks kontrollida mälusid spetsiaalse programmiga mis testib mälud ära ja kui mäludel midagi viga siis ta ütleb seda (kahjuks selle nimi endal meelde ei tule, kuid kui keegi teab siis võib öelda).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Täpselt nii see on Karl Erik.

 

Nende rami probleemiks pakuksin ma, et vaata üle rami moodulid, et kuidas nad emaplaadi küljes on, et kui loksuvad vms siis lükka tagasi aga ainult siis kui arvuti kinni ja vooluvõrgust väljas. Teine varjant oleks kontrollida mälusid spetsiaalse programmiga mis testib mälud ära ja kui mäludel midagi viga siis ta ütleb seda (kahjuks selle nimi endal meelde ei tule, kuid kui keegi teab siis võib öelda).

 

memtest64

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ei see ei ole kinnituse vms viga, see on mingi tarkvaraline asi, mul endal ka 5 gb ram ja 4,7 kasutatav. See 0,3 läheb millegi muu sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Windowsi üleval hoidmiseks probs. Mul on ka natuke sealt kadunud. kahte 4GB pulka oman.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.