Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Mamma mia jõhkralt kena total sul :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

pole v2ga pilte lisanud kuna koolis pole v2ga mugav seda teha ja ka kvaliteet ei ole k6ige parem, aga t2na oli mahe kerge trip caves, ning tasub postitada

x37io9.png

 

Uskumatu, et arvuti ikka paranduses on, keegi pole yhendust v6tnud midagi kysinud ega midagi, peab vist minema t2nitama seal poes, ehk saab rajale uuesti millalgi ja korralikult pelada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

oleneb, potide raha teeb ilusti tagasi seedidega ning kokku olen iga tripiga v2hemalt maski saanud kuna paljud tripid mitu maski. Hetkel j2lle ei saa pelada tykk aega, laenasin ylikoolist l2pparit ning ei saa sinna Javat peale lasta kuna administraatori userit vaja :D..

Ei tea mis jama on, et arvuti parandusest pole ka helistatud, esmasp2ev minema kurja h22lt tegema kuna ytlesid et 5-10 p2eva, aga huinat..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oleneb, potide raha teeb ilusti tagasi seedidega ning kokku olen iga tripiga v2hemalt maski saanud kuna paljud tripid mitu maski. Hetkel j2lle ei saa pelada tykk aega, laenasin ylikoolist l2pparit ning ei saa sinna Javat peale lasta kuna administraatori userit vaja :D..

Ei tea mis jama on, et arvuti parandusest pole ka helistatud, esmasp2ev minema kurja h22lt tegema kuna ytlesid et 5-10 p2eva, aga huinat..

 

Kas google chrome pole seal? Võin eksida, aga sellel on minuarust kohe java olemas vms.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maikel, ma arvan, et me peame pigem kolmekesi Su vastu võistlema. Sa vist ainuke, kellel veel maske kukub, teistel tundub väga kuiv periood olevat :D Btw, tegin ka vist uue mitteametliku rekordi- 6 tripi dry :P

 

PS! Ja, et mitte päris offtopic ei oleks siis kiidan kasutajat ka. Üks lemmikuid, inid for the win, edu 99ni :)

 

The bacardii

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

uhh, hetkeks on fun l2bi kuna p2p sai l2bi, ylikooli 1. aasta ametlikult l2bi, paar eksamit ees ja peale seda koju tulek ning t66. Enne kui ma ei tea palju vaba aega on ei hakka p2pis tegema, eks n2is kuidas l2heb. Maske on tulnud 1 p2ev kokku 6 ja j2rgmised 2 p2eva 0 ja siis uuesti julmalt, luck.

Ehk tuleb varem igatsus peale ja hakkan uuesti motiveeritult pelama ja korralikult updatema siin, hetkel ametlikule puhkusele. Edu leveldamisega ja coini farmimisega teile :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen proovinud iga erineva browseriga, aga ilmselt on registrys vms 2ra keelatud igasugune software tirimine :(

 

eem ruuni saab ka nii mängda ilma javata, kui downloadid selle jagexi oma clienti vms, sel pole java vaja (vähemalt kunagi polnud) ja siis sai ilusti rsi mängitud, aga see oli enne EOC-d, enam ei tea, kas saab ilma javata või mitte, aga proovida võid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii. Aega mõõdas siis 2a kunas viimati Runescape lainel olin ning kogemata sattudes rsi videode peale youtubes tõi meelde häid aegu ning otsustasin uuesti asja käsile võtta ja aeg-ajalt veidi leveleid/cashi farmida. Olen juba nädal aega mänginud ning tuli mõte uuesti päeviku pidamise peale, kuid meenus, et olen juba väikest päevikut pidanud ning on koht kust uuesti alustada :). Anyway, nädal aega olen pelanud ja cave horrore campinud nagu vanasti, ning ega muud väga muutunud pole kui saanud hästi cashi ja attacki 75 lükanud :)

 

5x9a1g.png

 

2mmoll.png

 

xxe9x.png

 

Ega muud huvitavat polegi :) Ülikooli viimane aasta jookseb ning hea õppimise kõrvalt veidi aega maha võtta ja nolada. Aeg-ajalt lisan ikka juurde pilte kui midagi head saab juhtub, aga ilmselt teen str 99 cave horrorites, saab hea finantse seisu enne kui hakkan muid skille tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.