Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

30k/10min MoneyMake Guide [No Requirements]

Soovitatud postitused

Müüa siis guide, kus on võimalik teenida üle 30k kümne minutiga ja seda põhimõtteliselt all day [ 180k/h ] , kuigi eesti hommikune aeg kuni õhtuni on parem.

 

Tegemist ei ole esside jooksmisega.

 

250k 07 raha each guide seega investeeritud raha saate teenida tagasi natuke rohkem kui tunni ajaga ja kasutada seda piisavalt, et ehitada ülesse korralik pank.

 

Guide ei vaja ühtegi skilli, kuid 10k alustusraha.

 

Guide on minu kirjutatud ja minu välja mõeldud, ning on väga hea ja kiire rahateenimis meetod.

 

Meetod on kiire ja ei võta väga palju vaeva minutis saad ~30-40 sec lihtsalt netis ringi chillida, või võimalusel kahes erinevas aknas rsi mängida.

 

250k each guide!

Ning müün 15 guide

 

PM või skype (mihkelleosk)

 

Ette käin ainult väga usaldusväärsetele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selle kontrollimisega on nagu on, ma ei näe mõtet anda oma guide lihtsalt tasuta kellegile ära [KONTROLLIDA], kes saaks seda edasi kunagi kuskil kasutada. Kes on huvitatud siis lisage skype mind.

 

Mis sa arvad t6esti, et ainult v2ga v2hesed teavad sellest guidest ja nyyd adminil yle vaatamine teeb sellele suure kahju? Ma ei usu, et mingi admin seda illegaalselt 2ra hakkab kasutama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis sa arvad t6esti, et ainult v2ga v2hesed teavad sellest guidest ja nyyd adminil yle vaatamine teeb sellele suure kahju? Ma ei usu, et mingi admin seda illegaalselt 2ra hakkab kasutama.

 

Teavad or not, selles ei ole antud hetkel küsimus. Mis põhjustel ma peaksin andma ühe guide, kellegile ülevaatamiseks? Pigem lisan klausi, et raha tagasi garantii kui ei tööta, aga tasuta ma seda kellegile nö "ülevaatamiseks" andma ei hakka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pigem lisan klausi, et raha tagasi garantii kui ei tööta, aga tasuta ma seda kellegile nö "ülevaatamiseks" andma ei hakka.

 

Asi ongi PÕHIMÕTTES... Kuidas saavad ostjad olla kindel et see töötab ja kuidas saavad olla kindlad et saavad RAHA tagasi juhul kui variant ei tööta...


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teavad or not, selles ei ole antud hetkel küsimus. Mis põhjustel ma peaksin andma ühe guide, kellegile ülevaatamiseks? Pigem lisan klausi, et raha tagasi garantii kui ei tööta, aga tasuta ma seda kellegile nö "ülevaatamiseks" andma ei hakka.

Sa ei saa aru, et usalduse taga on asi kinni?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuulge tiinekad, palun tehke mulle selgeks miks ma peaks kedagi 250 kilo pärast hakkama üle laskma. Ütlesin, et garanteerin raha tagasi, juhul kui asi ei tööta. Üldiselt, ma ei viitsi siin teiega vaielda, kui keegi on huvitatud võime suhelda skypes vms. Midagi tasuta ma ära andma ei hakka, ning usaldusväärsetele olen nõus ette käima. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostsid selle guide eelmise venna käest ja nüüd müüd edasi? lol


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.