Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist!

Tahtsin, siis küsida, ega kellelgi pole juhuslikult ühtegi VPS'i, mis on renditud Torqhostist enne 2013 aastat,VPS'i levelist on ükskõik.

Oleks plaan teha endale paar (mängu)serverit, aga kõikjal on VPS väga kallis ja seega loodan siit leida abi. VPS'i olen nõus ostma teilt teatud hinna piires.

Need, kellel on miskit pakkuda/tahavad uurida hinna kohta, võtku ühendust PM'i teel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kavatsed teha CS serverit ?

 

CS serverit võib teha, kõiki mänguservereid võib teha, peale Minecrafti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eemm.. tuttav ütles, et ei tohi ühtegi mänguserverit teha. Tal oli eelnevalt pikk kirjavahetuse Torqhostiga ja sealt kinnitati, et ei lubata teha.

TorqHost on mänguserverite hostimise tõepoolest ära keelanud. Mul vist üks on alles, kuid ma ei ole kindel, saadan kirja supporti ja uurin.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuarust torqhost pole keelanud mänguservereid kõiki.

 

Nende teabebaasist: "Yes, game servers (except Minecraft) are allowed on VPS packages."

 

ning nende terms of service: Unacceptable Conduct: Running Minecraft servers on any type of VPS service provided by Torqhost.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Minuarust torqhost pole keelanud mänguservereid kõiki.

 

Nende teabebaasist: "Yes, game servers (except Minecraft) are allowed on VPS packages."

 

ning nende terms of service: Unacceptable Conduct: Running Minecraft servers on any type of VPS service provided by Torqhost.

 

 

Tervist!

 

Tahtsin siis küsida, kas oleks võimalik tellida VPS'i ( mänguserverite jaoks)? Teie teabebaasis on, et mänguservereid tohib teha, v.a Minecraft servereid: "Yes, game servers (except Minecraft) are allowed on VPS packages."

 

Ja ka terms of service all on : Unacceptable Conduct: Running Minecraft servers on any type of VPS service provided by Torqhost.

 

ja siis vastus kirjale :

 

See mangude asi on vana artikkel, ma varsti muudan selle. VPS kasutamine manguserverite hostimiseks ei ole lubatud.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.