Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Orjan skille/questin/pvm

Soovitatud postitused

Tervist

 

Niisiis, kui "07scape" tagasi välja tuli siis mõtlesin ka ise returnida rsi, kuid goale tekkis peale nädalast mängimist juba nii palju, et otsustasin siiski kasutaja sõbrale ära müüa kuna ei viitsi hakata n.ö. nolifema.

Praeguseks kui oldschool rs juba veidi aega väljas olnud on tunnen, et miski nagu ikka tõmbab tagasi, aga kuna IRL raha (p2p, etc..) ei raatsi enam alla taguda mängule, siis otsustasin hakata seda just pigem teenima, treenides teistel erinevaid skille, tehes queste ning vajadusel ka tappes teatud monstere mingi loodi nimel, jne..

 

Kõik pakkumised võite teha mulle kas siia samasse teemasse või kirjutades mulle PMi, hinnad lepime kokku omavahel.

 

Suur tehingute vend ma pole olnud, niiet kui on probleeme usaldusega võime alati midagi välja mõelda

 

 

Kontakt: carl_daniel@windowslive.com

Muudetud liikme ^ Carl'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.