Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Paluks abi.

Küsimus

VIP

Nonii Lugu siis selline.

 

Kuu aega tagasi tegin kasutaja, mille nimi on PankbankPank. Oli vaja seda Lvl 3 kasutajat selle jaoks, et üleliigsed asjad, mis Maini panka ära ei mahtunud sinna panka panna.

 

Kaks päeva hiljem kui sain oma Maini P2Pks, hakkasin Lvl 3 Kasutajasse sisse logima, juhtus nii, et Kasutaja oli Banned. No eks ma läksin ja vaatasin miks siis Banned. Ja Banned sellepärast, et olin rikkunud Esimest reeglit - Offensive language ja laksult oli ka 10 Black Marksi. Ma olin nagu mida Fa**i, enda teada ei öelnud ma midagi kui ma sõbralt asju vastu võtsin. Kirjutasin siis Last change Appeali, et ma ei öelnud ju mitte midagi jne. Denied! . Nojah ja siis mõtlesin et vaatan tõestust. Ja vaata aga vaata, ütles mulle "Sorry, no evidence is available for this offence". Noja ma mõtlesin okei üritan siis leppida sellega sest see Jagex paras ahvide meeskond ju on.

 

Nüüd, kuu aega hiljem mõtlesin et küsin siis mille pärast ma sain Banni. Kirjutasin ära neile, ja Mod Katie saatis tagasi kirja ja rääkis mingitest kuradi Skillide õpetustest ja Questide omadest ka, ja Vaata seda ka foorumist jne.

 

Ja nüüd ma tahaks abi selle kohta, et mis ma võiks neile kirjutada, miks minu Kasutaja Banni sai.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Nojah, mul ka selline tunne ja kui küsisin miks siis ja mille eest, sain kirja Mod Katielt et vaata Foorumist Quest ja Skill abi ja Parents Guidei vaata ja mida iganes veel nii et jah.. Ei tea mille eest.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Nojah, eks see aitas ka mul ükskord kui mul Main mutei sai, 1 appealisin nii ära et ütlesin F*UCK YOU GEEKS ja asi ants. Aga teisi ei suutnud nii ära lahendada :/:D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ermmm...

Sebi see Katie ära:D.

Küsi telefoni numbreid ja asju.

Ma ei viitsi kirja sulle küll valmis kirjutada, aga see võiks sisaldada midagi sellist.

*Küsi miks ban

*Ütle, et : Stick to the point Bit*h:D.

*Ja kui said teada, siis hakka väitma kõike vastupidist neile:).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Ehh nojah võib ju proovida tõesti... Tahaks oma 16m ja Santat sealt tagasi saada -.-. Aga okei lähen ja proovin varsti.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

lol 1 rule eest nagu wtf.

Nad suht ei loe kirju läbi :D

Aga jh pane jagexi kontor põlema äkki saad bannist lahti


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei viitsi nende juurde eriti minna päris kohale. Aga küsida tahan küll jah et miks siis kasutaja banni sai.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

idk ma sain ka banni selle eest et halb nimi oli ( i pixel hump ) läksin vaatasin mis värk on 2 päeva pärast võtsid banni ära ütlesd soz et sind bannisime


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Mul kuu aega juba. Üle kuu isegi. Praegu siis saatsin uue kirja et miks ja mida fukki jne :D Eks varsti näeb mis nad kostavad selle peale.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.