Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Kuidas varastada parooli

Küsimus

kuidas varastada kooli arvutitest opetaja parooli? mingit tarkvara vms on ,et kui downloadid ja paned arvutile peale salvestab paroolid 2ra ja saadab emailile (pmst nagu keylogger v midagi taolist) ja kuidas m2rkamatult muuta hindeid nii ,et keegi aru ei saa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Sellel ettevõttmisel pole mõtet, kuna keegi kooli juhtkonnast saab kindlasti asjale jälile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline misterx

Ma ei tea täpselt, kuidas Windowsi all asjad on, aga ma ei usu, et tavakasutaja saab kõikidele kasutajatele programme installida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Koduste probleemide vältimiseks tahad endale kriminaalasja kaela tõmmata? Võiks paar sammu ette ka mõelda. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
kuidas varastada kooli arvutitest opetaja parooli? mingit tarkvara vms on ,et kui downloadid ja paned arvutile peale salvestab paroolid 2ra ja saadab emailile (pmst nagu keylogger v midagi taolist) ja kuidas m2rkamatult muuta hindeid nii ,et keegi aru ei saa

 

Hahahahah... Kuule naga, oleks endale aeg teadvustada, et koolis käiakse õppimas, mitte niisama lollitamas. Nagu mu endine õpetaja ütles, et kool ei ole niisama hea ja soe koht, kus saab kõhu täis ja on hea soe olla. Mul tekib küsimus, et kelleks sa suurena saada tahad? See debiilsus jäta heaga kõrvale, et sa saadad õpetaja arvutisse mingi keyloggeri ja hakkad eKoolis ehitama. Ja hinnete muutmine on kõigile nähtav, õpetaja näeb, et on kustutatud hinne ja selle asemele on parem hinne pandud. Ja kui sellisest asjast teada saadakse, siis ma ei tahaks sinu nahas olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kooli arvutitel, kõikidel on enamasti administraator paroolid peal, ehk sa ei saa sinna mitte midagi installida.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.