Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

The Fremennik Trials abi paluks

Küsimus

kas keegi saab kuidagi aidata The Fremennik Trials questi teha nimelt ma ei leia seda lvl 69 kolli ülesse,, dice.ee questi õpetuses on kirjutatud et oota jõesängi ääres..ootasin..ei midagi,,,ja see talisman jooksutab edasi ja tagasi koguaeg,,äkki keegi saab kuidagi abistada:(:confused:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas
Tõlkisin inglisekeelest:

Kliki oma talismanil, kuni sa arvad, et jõudsid õige kohani. Kui oled õige koha peal kliki oma talismanil nagu hull ja jookse ringi, siis ta peaks ilmuma. NB! Ta ründab sind kui ilmub.

 

kuidas ma ten et ma õiges kohas olen??..see talisman näitab inult suunda kuhu minna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline blu

See võtab aega, mul võttis kuskil 10 minutit lihtsalt kliki seda talismani koguaeg ja mine sinna suunda kuhu näitab, siis ta ilmub varsti.

Mul ilmus jõe juures.

Kui oled õiges kohas siis ta ilmub ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
See võtab aega, mul võttis kuskil 10 minutit lihtsalt kliki seda talismani koguaeg ja mine sinna suunda kuhu näitab, siis ta ilmub varsti.

Mul ilmus jõe juures.

Kui oled õiges kohas siis ta ilmub ise.

Jah, kliki koguaeg talismanil, ta viib su õigesse kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
See võtab aega, mul võttis kuskil 10 minutit lihtsalt kliki seda talismani koguaeg ja mine sinna suunda kuhu näitab, siis ta ilmub varsti.

Mul ilmus jõe juures.

Kui oled õiges kohas siis ta ilmub ise.

 

 

põhimõteliselt..liigun sinna suunda kuhu ta näitab ja klõpsin talismani?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.