Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Valu paremal pool alakõhus

Küsimus

Tere,sooviks siis teada,et ehk on keegi targem sin selle koha pealt.

Eile hakkas mul hommikul valutama vasakult poolt alakõhust ning täna on valu läinud paremale poole alakõhule. Valu pole küll tappev kuid kui katsun pimesoole kohta siis tunnen valu. Kas oskab keegi õelda,et kas tegi pimesoolega või millega? Helistasin arstile ning ta ütles,et võtke valuvaigistit ning kui üle ei lähe valu siis helistage tagasi. Helistasin siis tagasi kuid arst ei vastanud,võimalik,et tal lõppes töö.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Hm, vaevalt, et leiad siit foorumist abi. Helista parem 112 ja küsi neilt abi. Endal oli ka mingiaeg sama värk, vahepeal viskas vähe suurema valu sisse kui nt järsku tõusin tooli pealt, kuid see läks 3-4 päevaga üle ning hetkel pole probleeme olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Üldiselt, kui pimesooles on põletik on ka palavik üsna kõrge. Kui sul esialgu palavikku pole ja päris kõhuvalu kätte surema ei hakka soovitan võtta valuvaigisted ja magada pisut. Kui ärgates on ka palavik ja endiselt kõhuvalu sama hull, siis on aeg minna haiglasse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Pimesoolega esineb ka peavalu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Reeglina (on ka erandeid) hakkab pimesoole põletiku puhul valu naba piirkonnast.Tõenäoliselt pimesooles viga pole, sest selle aja peale oleks see sul juba ammu katki läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Ma lugesin kuskilt,et osad on paar päeva ringi liikunud nii,et pimesool lõhki v midagi. Ma külastan haiglat pühapäeval seega,ma ei tea ,aga nt kui kahtlustad pimesoolepõletikku ss seda vist niisama ära ei lõigata,et olla kindel,et enam põletikku ei tekiks? Ja samas on ka vist erandeid selle põletiku kohta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui sul on pimesoole põletik siis pimesool lõigatakse nagu naksti ära. Vanaisal oli kah pimesoole põletik, teravad valud jne.

Muudetud liikme Martin'i poolt
muutsin fonti

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Sellest sain ma aru :) aga nt kui tuleb välja,et pimesoolepõletikku ple kuid sooviksid,et see ikkagi ära opereeritakse,et vältida selle uuesti teket ss nad vist seda ära ei lõika?

 

Minu teada ei lõigata sul midagi niisama ära kui põhjust pole.. Samas see ripikuss on nii mõttetu julla, et vb teevad selle puhul erandi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Tänapäeva arstid.... ma annan sulle paremat nõu. vajuta normaalselt pimesoole peale käega ja lase järsku lahti tekkib korraks tugevam valu? Mine haiglasse. hoia külma peal ,kui külm leevendab siis on pimesool ikkagi jama. Endal pimesool välja võetud valu polnud kah just tappev ,kuid jube valus oli ikka. ei tasu oodata sellega et.pimesool lõhkeks ,siis ikka jube valus ja ohtlik.

 

Kui kuu aja pärast elus oled siis ei olnud pimesoolel midagi viga ,se on kuldne reegel ja aitab alati

 

Nad niisama midagi sul ei lõika. Isegi ansipil ei lõikaks ,kuid kunagi oli hiinas nii et lastel lõigati kohe sündides pimesool ja kurgu mandlid ära ,siis saadi aru et neid ikka vaja.

Muudetud liikme Kaza'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.