Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin lõbusat ja seltskondliku minecrafti serverit (24/7)

Soovitatud postitused

Tehke pakkumisi seoses minecrafti serveritega. Omanikud, andke tuld... otsin püsivat serverit, kus mängida.

IGN: Arts

Nõudmised:

  • Survival
  • mängijaid jagub
  • mapis on vähe ehitatud
  • mängus on majandus paigas... Adminitel pole god asju
  • ehitamisvabadus ja puuduvad griiferid
  • sõbralik ja täiskasvanulik mängijaskond.
  • VANILLA - Kui keegi hostib, olen käpp.

 

Andke tuld!

 

serverite nimekiri ja puudused:

 

  • mc.pelar - juhtkonnas on ebakõlad, juhtkond kasutab mängijate vastu pvp-s asju, millel tavamängijatel õigus puudub, map on täis ehitatud, majandus on ebakõlas ja kõik on kättesaadav.
  • mc.faust.ee - olin administraator, juhtkond keskendus rohkem mängijate ja raha sisse toomisega, huvi konfliktid ja majandus on ebakõlas.
  • 188.165.136.241:25578 - ei vasta nõudmistele
  • er.homenet.org:47391 - ebaaktiivne server
  • 46.20.46.123 - ebaaktiivne server
  • 188.165.137.84:25565 - serveris on ehitised creative ja survivalist pole haisu.
  • 188.165.136.111:25585 - minecrafti mõtet pole esile toodud
  • 46.20.46.115 - vähe mängijaid

Muudetud liikme Arts'i poolt

signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei no mis siis ikka, RoosterCraft. Uus server minu ja mu sõbra poolt, foorum on tegemisel, rahvast hetkel serveris piisavalt aga juhtub ka, et rahvast ei ole sees. Varsti tuleb serverite alla teema ka, siis kui foorum valmis. Server on ise töökorras, vigu eriti palju pole. Hetkel serveris enamus mängijatest meeskonna liikmed... kui keegi teine tulla tahab, siis andke minna! Server ei ole tehtud raha tegemiseks vaid nsm olemiseks ja pelamiseks. Server on üleval 24/7, umbes 95% ajast... server alustas ikkagi paari nädala eest, paar parandust vaja vahest ikka teha. Ajapikku protsent suureneb.

Proovida ikka võib:).

IP: 46.20.46.115

 

 

Paaril meeskonna liikmel on ülihead asjad aga enamuse ajast neid ei kasutata. Enamus meeskonnast ikka armorita.

Ise kasutan sellist armori ainult testimiseks, pmst max enchantid jms.

Muudetud liikme TheUnamusedDuck'i poolt

Turtles.

That is all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

  • juhtkond keskendus rohkem mängijatele.

 

 

 

Sa tundud selle koha pealt natukene ausalt õeldes imelik, tavaliselt peaks ju need serverid just head olema, kus mängijatele keskendutakse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga tee ise üks korralik minecrafti server mis vastab su soovidele, ehk on veel sellise nõudmisega kasutajaid siis saate ühes serveris piksleid toksida.

 

gl

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

juhtkond keskendus rohkem mängijatele.

See on ainult osa...

juhtkond keskendus rohkem mängijate ja raha sisse toomisega,...

Mängjaid oli vaja sisse tuua selle jaoks, et SMS teenuseid kasutataks...

Muudetud liikme TheUnamusedDuck'i poolt

Turtles.

That is all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
See on ainult osa...

 

Mängjaid oli vaja sisse tuua selle jaoks, et SMS teenuseid kasutataks...

aga juhtkond ei keskendunud olemasolevate mängijate rahulolule, siit need käärid tulevad. mängijaskond ainult noorenes ja juhtus sama, mis filmis "Idiocracy" 500 aastat peale kapseldamist.

 

Juhtkond ei keskendunud mängijatele vaid mängijate sissetoomisega. Mis edaspidi nendega sai, polnud nende asi. Ka mina olin juhtkonnas, aga ma ei saanud sinna midagi parata, kui 20 hädalist korraga abi vajasid.

Muudetud liikme Arts'i poolt

signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
188.165.137.84:25565 . Hetkel Pea-Admin 19 aastane ja Ise olen 14. Moderaatorid ka 15+ seega ei ole mingeid tatte meil juhtkonnas.

Serveris päeval 10+ ja map on enamvähem tühi. Võid tulla.

 

clipboard_upped.png

 

Kui see on survivalis ehitatud... siis mis mõttes?

Lagg on serveris väga korralik, liikuda väga lihtsalt ei saaa... lihtsalt hangub ära


signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lagg on serveris väga korralik, liikuda väga lihtsalt ei saaa... lihtsalt hangub ära

 

Lionhost siiski ;) Pole midagi paremat loota.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lag? Minul endal pole lagi. See on sinu mure. /warp kerdiküla on creative-iga ehitatud.

 

Ta tahtis survival serverit, kui see on ehitatud creativega siis on järelikult keegi kellel on creative mängumood.

 

Lionhost siiski ;) Pole midagi paremat loota.

 

Teiste hostide maha tegemine teiste hostide omanike poolt jätkub. Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teiste hostide maha tegemine teiste hostide omanike poolt jätkub. Edu!

 

Kusagil on kirjas, et ma olen omanik? Olin pikemat aega Lionhostis ja see kõik ei olnud meeldiv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teiste hostide maha tegemine teiste hostide omanike poolt jätkub. Edu!

Tahaks nagu vastu vaielda ...

See, kui inimene kuulub mingi hosti meeskonda, siis kas see peaks kohe tähendama, et ta ei või oma ausat arvamust anda hostile, kus ta isegi on olnud üks pikaajaline klient? Ta on ju inimene edasi, ükskõik, kuhu meeskonda jne ta kuulub ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega su hostme vps-id paremad pole. Lol.

Selle koha pealt soovitan suure kaare alt suud kinni hoida parem :D. Meie server on ikka parem, kui nende oma. Ping märgatavalt parem julgen õelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ega su hostme vps-id paremad pole. Lol.

 

Mis kuradi "mu"? Kes ütles, et mina seal omanik olen? Kas ma väitsin, et Hostme on parem? Ei. Mine arene veits ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.