Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Mis pillid sul on teemas oli:D Otsisin müügikuulutuse pilte, vahepeal oli üleval, aga ei leidnud praegu.

 

Okei, no ma ei uurinud väga põhjalikult ka, aga ma sain vähemalt aru, et jõud siiski mingi 60/40 jaotatud ju kasti poolt ja teoreetiliselt kaob see 60 lihtsalt ära, vb eksin.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida lolli juttu?

 

Tegelt ka, ma ei ole ainuke kes nii arvab.

 

Mis pillid sul on teemas oli:D Otsisin müügikuulutuse pilte, vahepeal oli üleval, aga ei leidnud praegu.

 

Okei, no ma ei uurinud väga põhjalikult ka, aga ma sain vähemalt aru, et jõud siiski mingi 60/40 jaotatud ju kasti poolt ja teoreetiliselt kaob see 60 lihtsalt ära, vb eksin.

 

a okei. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Syncro to tagavedu on mingi kahtlane teema. Kunagi väheke uurisin seda kui tahtsin täiega tagaveolist golf 2.te omale. Sellega see keiss, et jõud ju esi ning tagasilla vahel ära jaotatud. Ning esimesed poolteljed välja võttes kaob pmst pool jõudu autol ära. Mingi jama oli igatahes, et ei tasu väga ära, tuleks ikkagi korralikult ümber teha see asi.

 

Ütleme nii et teine mootor peale, saab väga korralikult tagaveoliseks.:sleep:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sest mootorist. Loogiliselt võttes on kast ju see, mis jõu sildade vahel ära jagab. Aga vb mu loogika vale.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eino seda muidugi, kõik võimalik:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minumeelest saab Golfist teha väga ilusa roti. Sellise mõnusa stance lookiga. Mitte just hardcore roti aga just sellise decent, mis näeb ka kena välja ja püüab pilke. Midagi sarnast nagu MCMi kutid tegid.

 

Iseenesest lihtne ja odav.

 

 

Muidugi, on see ainult minu arvamus. Kõigile vist väga rotid ei meeldi.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.