Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lihtne epood ( MAKSAN )

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

Mul on vaja taaskord ühte lihtsat epoodi. Otsin inimest, kes natukene jagab maad ja ilma, sest üle tunni aja see enamasti ei võta. Epoe peaks üles ehitama Opencart / oscommerce süsteemil. Kui see valmis, lisada eesti keel, ja pärast 15-20 näidistoodet. ONGI KÕIK.

 

Miks mina seda ei tee? Olen minevikus neid nii palju teinud, et ei viitsi lihtsalt..

 

 

Ma maksan 10€, kes sellega korralikult hakkama saab. Saatke PM. ( Kirjutage juurde, enda kogemused, näidistööd )

Muudetud liikme Myss'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 Eur pole isegi lihtsa statilise koduka hind. Kes sellise hinnaga veebipoe teeb peaks laus sõge olema. Veebipoe hinnad algavad kusagil 500 Eur kanti.

Alati võib ise teha, tasuta internetipoe tarkvarad on näiteks CubeCart, OS Commerce ja Zen Cart.

Koos korraliku disainiga julgeks hinnaklassi e-poele, milles kasutaks Joomlat pakkuda kuskile 500eur+km ringi. (sh pangalingi koodid)

Paraku pankadega lepingud tuleb pärast eraldi sõlmida ja hinnad on kuskil 60 euri kanti leping.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10 Eur pole isegi lihtsa statilise koduka hind. Kes sellise hinnaga veebipoe teeb peaks laus sõge olema. Veebipoe hinnad algavad kusagil 500 Eur kanti.

Toru-loru räägib õiget juttu. Kui sul pole sellist raha ,et maksta oma e-poe eest ,siis soovitan isiklikult kasutada mõnda sisuhaldust. Olen kuulnud sellisest nagu Magento. Pidevat olema mõledud just e-poe jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alati võib ise teha, tasuta internetipoe tarkvarad on näiteks CubeCart, OS Commerce ja Zen Cart.

Isegi kui kasutada sisuhaldust läheb selline tegevus kõvasti üle 10 EUR maksma, ise teha ta aga ei soovi. Ja jutt käibki siin Joomla baasil tehtavast Epoest, loe tsitaat korralikult mu eelnevast postitusest läbi.

Päris custom Epood,kood nullist tehtud ei maksa mitte 500 vaid 5000 EUR

Muudetud liikme toru-loru'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isegi kui kasutada sisuhaldust läheb selline tegevus kõvasti üle 10 EUR maksma, ise teha ta aga ei soovi. Ja jutt käibki siin Joomla baasil tehtavast Epoest, loe tsitaat korralikult mu eelnevast postitusest läbi.

Päris custom Epood,kood nullist tehtud ei maksa mitte 500 vaid 5000 EUR

Sa mingi tainas peast?

 

Tee ise parem pood myss.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te hakkate siin jalgratast uuesti leiutama. Kasutage mõnda valmis CMS-i, nagu näiteks Prestashop, Opencart vms.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida te hakkate siin jalgratast uuesti leiutama. Kasutage mõnda valmis CMS-i, nagu näiteks Prestashop, Opencart vms.

 

Tere,

 

Mul on vaja taaskord ühte lihtsat epoodi. Otsin inimest, kes natukene jagab maad ja ilma, sest üle tunni aja see enamasti ei võta. Epoe peaks üles ehitama Opencart / oscommerce süsteemil. Kui see valmis, lisada eesti keel, ja pärast 15-20 näidistoodet. ONGI KÕIK.

 

Miks mina seda ei tee? Olen minevikus neid nii palju teinud, et ei viitsi lihtsalt..

 

 

Ma maksan 10€, kes sellega korralikult hakkama saab. Saatke PM. ( Kirjutage juurde, enda kogemused, näidistööd )

 

Need on juba kasutamiseks valmis epoed :fp:, kõik mis tal vaja on, on see, et keegi lisaks epoele eesti keele ja 10~20 näidistoodet.

Neid tooteid saab neist epoe süsteemidest juba lisada mitte ei tule mingeid raskeid koodiridasid kirjutada...

toru-loru sa hindad selle töö maksumust üle.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei usu, et üle, enamus poode nendel tarkvaradel töötabki ja tegijad selles suurusjärgus ka võtavad, tee väike hinna otsing google kaudu. Hinnad on kindlalsti seinast seina, kuid vähegi endast lugupidav tegija ei hakka 10 eur eest seda tegema. Alati on muidugi lootus mõni algaja leida, kes nõus tegema, kuid see ei taga sulle mingit kindlust, et asi ka toimib selliselt nagu vaja. Ega keegi ei saa keelata selle eest 10 eur pakkumast või sellise hinnaga ka tööd vastuvõtmast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Toru-loru, ma ei soovi siin custom lahendust, vaid lihtsa opencardi peale installimist ja paari muudatuse tegemist.

Inimesele kes natukene tarkvara tunneb on see 30-45min töö. Selle aja eest 10 euri on täitsa arvestav summa. ( muidugi, kui sa seda 10 päeva teed, siis ei ole sulle kasulik )

 

 

Töö sai hästi tehtud, teema võib lukku panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.