Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sooviks teha koostööd.

Soovitatud postitused

VIP

Oled juba sobiva paketi välja valinud? Mis õigused mulle jäävad ning mis kasu sellest mina saan?

 

Domeen ja host olemas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Oled juba sobiva paketi välja valinud? Mis õigused mulle jäävad ning mis kasu sellest mina saan?

 

Domeen ja host olemas?

 

OFFTOPIC: @Sander hakkad tegelema minecrafiga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
OFFTOPIC: @Sander hakkad tegelema minecrafiga?

 

Ei ja seda ei juhtu ka, pigem huvitab mind komuuni käima saamine ja väike kasu ka sellest. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hmm ei saaks öelda et vpsil ei saa minecraft serverit jooksutada mul oli 8gb vps no lag. Vps ei asunud eestis vaid saksamaal.

 

Eraldi ülesandeid ja asju pole mõelnud aga plaan on lihtsalt luua väike kommuun kus hakkame korralike minecraft servereid rentima hea hinnaga. Pakett on välja valitud. Kellel on soovi siis Teamspeak 3 ip: 80.79.126.171:9989

Võtke ühendust minu nick Enter

 

Vps ka muidugi ainult alustamiseks hiljem kui nõudlus suurem siis plaan võtta Dedicated Root-Server 64 GB rammi.

Kindlasti hakkame pakkuma head kliendi tuge ehk kes ei tea misasi servergi on siis õpetame teda 0 peale ja eesmärk on kvaliteet et serveris ei oleks lagi.

Varasemas serveris mis mul ei olnud kordagi mul suuremat lagi mõned üksikud tõksud kui laadida asju või teha midagi vpsis.

Muudetud liikme P2ike'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm ei saaks öelda et vpsil ei saa minecraft serverit jooksutada mul oli 8gb vps no lag. Vps ei asunud eestis vaid saksamaal.

 

Eraldi ülesandeid ja asju pole mõelnud aga plaan on lihtsalt luua väike kommuun kus hakkame korralike minecraft servereid rentima hea hinnaga. Pakett on välja valitud. Kellel on soovi siis Teamspeak 3 ip: 80.79.126.171:9989

Võtke ühendust minu nick Enter

 

Vps ka muidugi ainult alustamiseks hiljem kui nõudlus suurem siis plaan võtta Dedicated Root-Server 64 GB rammi.

Kindlasti hakkame pakkuma head kliendi tuge ehk kes ei tea misasi servergi on siis õpetame teda 0 peale ja eesmärk on kvaliteet et serveris ei oleks lagi.

Varasemas serveris mis mul ei olnud kordagi mul suuremat lagi mõned üksikud tõksud kui laadida asju või teha midagi vpsis.

 

Keegi pole väitnud, et vpsil ei saa jooksutada minecrafti serverit. Vahet pole kus VPS asub. Kui keegi teine klient kes asub samal masinal saab DDoS rünnaku ohvriks siis lendab boom maha ka sinu VPS. Pealegi on CPU jagatud, kui sulle tuleb suurem koormus peale siis võib teenusepakkuja lihtsalt su VPSi kinni panna.

 

Ma arvan, et teie klienditugi ei saa olema parim, sest sa ei oska kirjutadagi korralikult.

 

Ma ei soovi teile halba, lihtsalt räägin enda kogemustest ja soovin, et te ei teeks samasid vigasid mis mina. Edu!

Muudetud liikme Linksys'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Me tõstame ka kui nõudlus suureneb tõstame rammi ja cpu arvu.

 

Jep noo oleneb mis sorti rünnakud kui väiksed ddos runnakud siis need savid kui juba utp flood rünnakud saab vps siis tleb midagi muud ette võtta.

Vpsile paigutan ka muidugi anti ddos scripte ja igasugust pahna sulen pordid jne...

 

Ja ei noo sorry see Foorum mul suhteliselt savi see texst siin mis kirjutan ja pealegi mu õde kallas klaviatuuri vahele kohvi ja nuppud suht halvasti käivad.

Muudetud liikme P2ike'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.