Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Aidake mul emaplaadist hea arvuti koostada! :)

Soovitatud postitused

Emaplaat Asus P5VD2-X

 

Soovitage mulle mis juppe ma võiks hakkata sinna peale ostma? Protsessor, milline? Videokart, milline? :)

 

 

Keegi viitsid tuua siit 10 parimat protsessorit? oleks hea kui ostu linkidega :Phttp://support.asus.com/cpusupport/list.aspx?SLanguage=en&m=P5VD2-X&p=1

Muudetud liikme PayZal'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

osta uus mobo, üsna vana socket, et midagi hakata ehitama


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks vana socket, on veel hullemaidki, seepärast ei tasu nüüd põdeda, mingi Intel Core 2 Duo või Extreme prose peale, GTX video, 4 või 8gb mälu ja on selline arvuti valmis, et ise ka ei usu, ise proovin samasugust ehitada, aga emaplaadiks on Asus M2N-SLI Deluxe ainult, et see toetab AM3 prosesid Beta Biosega.

 

Proset soovitaksin sul võtta kas Core 2 Duo E6700 või siis Core 2 Extreme X6800 (kui leiad selle viimase kusagilt), ülejäänd on seal suht jamad.

Muudetud liikme Captain'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Ega mingit erilist mõtet sellega mässama pole hakata, aga samas kui leiad odavalt mingi korralikuma Core 2 prose, siis võib mingi lootus olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas hakkab CPU piirama? Tuleb lihtsalt prosele ka vastav videokaart osta. Nkn uuemad mängud väga proset enam ei võta ja peamise töö teebki videokaart ära. Nagu mu vanal süsteemil oli. Prose oli 2 tuumaline AMD 2.0ghz ja videokaart nVidia GT430 ja sai kõik mängud ilusti ära mängitud, midagi häda ei olnud, seega ma ei näe põhjust uuendada süsteemi kui saab hakkama ka sellega kui just hardcore gamer pole.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://vahvel.net/showthread.php?158990-M-Arvutikomplekt! sul on see sama arvuti?

ja cpu jääb kindalt graafikakaardi võimsust piirama toon ühe näite: kodu arvutis on mul dual core e4500cpu ja oli hd 5570 kui soetasin endale uue arvuti kus in i5 3570k sees ja sama graafikakaart oli, suutsin ma uues mängida gtad high peal no lag, kodu arvutis aga ei saanud ma normaalselt low pealgi mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Parim CPU vist mis sellele mobole annab aretada peaks olema Inteli mõni Quad Core.

 

Aga jah nagu eelnevalt mainiti, siis on tavaliselt GPU mis on pudelikaelaks. Ükski mäng ei kasuta veel nt üle 4 tuuma.

 

Eelnevale postitusele niipalju, et prose kompenseeris piisavalt videokaardi puudujääki. 5570 ei ole eriline relv ning samuti ei ole Dual Cored just kõige paremad GTA IV mängimiseks. GTA IV tahab ikka vähemalt 4 tuuma.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proset soovitaksin sul võtta kas Core 2 Duo E6700 või siis Core 2 Extreme X6800 (kui leiad selle viimase kusagilt), ülejäänd on seal suht jamad.

 

Paremat nendest sinna peale ei anna panna jah, emaplaat suht vana ja väsinud ei soovita tollega tõesti jamama hakata, võid igasugu probleemidesse joosta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.