Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tallinna linnajuhid hakkavad saama 13. kuupalka

Soovitatud postitused

Linnajuhid põhjendavad iseendale lisaraha määramist töövõime ja tervise taastamise vajadusega.

Edgar Savisaare, Tallinna abilinnapeade, linnavolikogu esimehe Toomas Vitsuti ja aseesimehe Jaak Juske jaoks hakkab juba aprillist kehtima uus palga maksmise kord, mille järgi saavad nad kord aastas ühe lisapalga ehk 13. kuupalga „töövõime ja tervise taastamiseks”, nagu Tallinna linnavolikogu määruse eelnõu seda selgitab.

 

Veel suureneb tunduvalt neile makstav kompensatsioon isikliku sõiduauto töösõitudeks kasutamise eest. Kui seni oli see 320 eurot kuus, siis nüüdsest on see 600 eurot. Kuna aga linnavalitsuse liikmed linnavolikogu IRL-i fraktsiooni liikme Urmas Mardi sõnul sõidupäevikut ei täida, siis tuleb selle pealt maksta ka väga suurt erisoodustusmaksu. Mobiiltelefonikulud hüvitatakse samadele inimestele piiramatus ulatuses.

 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/tallinna-linnajuhid-hakkavad-saama-13-kuupalka.d?id=65705156

 

Enda arvamus:

 

Hetkel jääb selline mulje, et eesti rahvas on üks riigi rahakotti täitev hunnik sitta. Meie sõna ei maksa midagi, me maksame oma miinimumpalgast ära maksud ja vaatame, kuidas ots-otsaga kokku tulla. Aga ennäe, linnaisad otsustavad, et neil oleks vaja veel ühte kuupalka lisaks, et nemad saaksid enda tervist parandada. Aga kust kurat peaks lihtrahvas selle raha leidma, et enda tervist parandada? Kust peaks lihtrahvas selle raha leidma, et kord aastas vähemalt välismaalgi ära käia?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtrahvas elab vaesuses, noored on töötud sest palgad on alla igasuguste arvestuste, minnakse välismaale tööle

Vanemad inimesed/pensionärid surevad samamoodi pensionid on madalad ja kaubad kallid,

Töölisealised on nagu orjad orjavad niikaua kuniks tervis ülesse ütleb ja surevad nälga

Lapsed jäävad tänavale varastama et ellu jääda ja nii me elame, mõnus :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Püss kätte ja pakse poliitikuid laskma, muud pole siin teha


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mullegi võiks maksta nüüd selle eest, et ma koolis käin :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes veel ei tea, siis nad loobusid sellest.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mullegi võiks maksta nüüd selle eest, et ma koolis käin :)

 

Mine kutsekasse, seal annavad paar korda nädalas koolis käimise eest stippi ja eriti osav oled siis erikat ka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mine kutsekasse, seal annavad paar korda nädalas koolis käimise eest stippi ja eriti osav oled siis erikat ka. :D

 

Ei, parandus. Stippi saab kord kuus ja vaid siis, kui hinded on korras, vähemalt 3'd ja ühtegi x'si ega 2te ei tohi olla.

Tean seda, sest käin ise seal ja saab kena taskuraha koolis käimise eest, isegi bensiin makstakse kinni :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei, parandus. Stippi saab kord kuus ja vaid siis, kui hinded on korras, vähemalt 3'd ja ühtegi x'si ega 2te ei tohi olla.

Tean seda, sest käin ise seal ja saab kena taskuraha koolis käimise eest, isegi bensiin makstakse kinni :D

 

Mis kuradi parandus, ma käin ise 3ndat aastat kutsekas. Peaasi, et enne uut semestrit hinded korras on muud on pohhui. Ega igapäev vast jah stippi saa..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis kuradi parandus, ma käin ise 3ndat aastat kutsekas. Peaasi, et enne uut semestrit hinded korras on muud on pohhui. Ega igapäev vast jah stippi saa..

 

No täpselt, lebo värk aga 2 nädala tagant (või paar korda nädalas) kohe kindlasti sa mingit stipendiumit ei saa, või käid sa kuskil erivajadustega kutsekas? heh...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No täpselt, lebo värk aga 2 nädala tagant (või paar korda nädalas) kohe kindlasti sa mingit stipendiumit ei saa, või käid sa kuskil erivajadustega kutsekas? heh...

 

Hm, minu teada on olemas pea igas kutsekas eritoetus, jagatakse rahandusministeeriumi poolt, kui on üks vanem, kumbki vanem ei toeta jne. Muidugi saab kui suudad õigeks ajaks asjad korda teha. Mingist erivajadustega kutsekast ei tea ma midagi, paistab, et tead sellest rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No täpselt, lebo värk aga 2 nädala tagant (või paar korda nädalas) kohe kindlasti sa mingit stipendiumit ei saa, või käid sa kuskil erivajadustega kutsekas? heh...

Loe nüüd palun uuesti, mis Sander poiss kirjutas. Mõte on selles, et paar korda nädalas koolis käimise eest võid juba stipist mõtlema hakata. :D Piirid on suhteliselt vähenõudlikud. Tähtis on vaid, et õppevõögu ei oleks ning põhjuseta puudumisi ülearu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Loe nüüd palun uuesti, mis Sander poiss kirjutas. Mõte on selles, et paar korda nädalas koolis käimise eest võid juba stipist mõtlema hakata. :D Piirid on suhteliselt vähenõudlikud. Tähtis on vaid, et õppevõögu ei oleks ning põhjuseta puudumisi ülearu.

 

Selles suhtes on muidugi teil õigus, see on lihtsalt kõige kergemini saadud raha.

Eritoetustega on teine lugu, sa pead neile väga hästi ära tõestama, et sul vanemad kas töötud või teil peres väga suur raha puudus jne.

aga olgu lõpetame selle teema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, ise üritasin ka kavalat plaani välja mõelda, kuidas eritoetust saada, kuid sinnapaika see jäi. Sisse kirjutatud olen vanemate juurde ja mõlemad käivad tööl, isa on veel kõrgepalgaline..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.