Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Sünnipäeva pidamine (18)

Küsimus

SUPERVIP

Tervist!

 

Mul siis selline mure, et saan varsti 18 ning tahaks ühe huvitava ja meeldejääva sünnipäeva pidada, kuid ei soovi mingit niisama suvalist joomist, võiks olla mänge ja muid huvitavaid tegevusi. Inimesi kavatsen kutsuda kuskil 70 ligi. Koht võiks olla Tartus või selle lähedal.

 

Sooviks siis abi, et kus ja kuidas sellist sünnipäeva korraldada ja mida seal teha? Kas kellelgi on kogemusi mingisuguste lahedate sünnipäevadega, kus on mingi õhtujuht vms olnud? Kõik arvamused ja ettepanekud teretulnud.

 

Päikest,

Taavi.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Kõik oleneb, kui palju sa soovid raha kulutada. Olin ülikoolis tihe pidude korraldaja, tean nii mõnda asja korraldamise kohta.

 

Arvestades praegust aastaaega, mina panustaksin ka Otepää peale. Rendid sealt maja (suurema) ja viid inimesed talvespordiga tegelema. Jägermeister ja lumi käivad koos.

 

Õhtul saun(kui finantsi jätkub, tünnisaun või mullivann väljas), õhtujuht, kes tegeleb mängudega ja rahva meelelahutamisega.

 

Arvestades rahva hulka, võiks pidu toimuda kahel rindel(väljas ja sees), sest paljud inimesed ei armasta külmust.

 

Muusika peale panusta palju, see hoiab meeleolu alati üleval.

 

Kui sa maja rentima hakkad, siis kindlasti lase kellegil vanemal helistada, kuna tavaliselt 18a sünnipäevi vihatakse ja maja turvalisuse oludes ei rendita.

Ma arvan, et oled sellega natuke hiljaks jäänud juba, sest talve ajal Otepääl enamus kohti varakult kinni pandud.

 

 

Ära ennast ise väga purjakile joo, sest sina oled kõige eest vastutav isik :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tänud heade mõtete eest. Üles!


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Oh issand mis probleemid, iga aasta on elus tähtis, mitte ainult 18. Vanus 18 on lihtsalt seaduse poolt paika pandud piir, et inimene vastutaks enda eest, üle öö ei muutu nagunii midagi, selles võid kindel olla. Otepää on tõesti hea variant, kindlasti see nõuab ka raha. Kui pead linnast väljas, pead eeldama, et transport oleks kõigil olemas või kättesaadav, enamasti inimsed ei taha kuhugi eemale minna kui nad ei tea millega nad pärast koju saavad, kui just ei ole kohapeal mingit ööbimiskohta 70 inimesele või vähemasti pooltele neist.

Mina isiklikult paneks paneks mõne pubi või kohviku kinni + ööklubis mõned lauad.


2gvsqxh.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Oh issand mis probleemid, iga aasta on elus tähtis, mitte ainult 18. Vanus 18 on lihtsalt seaduse poolt paika pandud piir, et inimene vastutaks enda eest, üle öö ei muutu nagunii midagi, selles võid kindel olla. Otepää on tõesti hea variant, kindlasti see nõuab ka raha. Kui pead linnast väljas, pead eeldama, et transport oleks kõigil olemas või kättesaadav, enamasti inimsed ei taha kuhugi eemale minna kui nad ei tea millega nad pärast koju saavad, kui just ei ole kohapeal mingit ööbimiskohta 70 inimesele või vähemasti pooltele neist.

Mina isiklikult paneks paneks mõne pubi või kohviku kinni + ööklubis mõned lauad.

Keegi pole öelnud, et iga aasta elus tähtis pole. Lihtsalt pole kaua sünnipäeva pidanud ja 18 on selline vanus, mida mina arvan, et võiksin tähistada natukene suuremalt. :)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump!


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Maja ei taha rentida tartus? =)

Mis variandid on?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.