Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

VIP

Tervist,

 

Kas teist keegi teab kust oleks eestis hea osta Subwooferit ja kui eestis ei ole siis näiteks kust kohast?

 

- K0nd00m


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Oleneb kui võimsat sa tahad ja kui palju on eelarve.

Kas sul on subakale vaja ka võimu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mina isiklikult soovitan osta kasutatud supaka, ei tea aga mulle siiamaani tundub, et korralikult sisse mängitud kõlliga on juba vähe lebom ja samuti ka odavam. Muidugi peab olema vähe usaldusväärne müüa ka. Päris ühelt Narva ossilt Vasjalt ei julgeks ise ka osta.

Kui oled huvitatud kastutatud supakast, siis soovitan uurida Streetrace.org foorumit näiteks: http://www.streetrace.org/foorum/viewforum.php?f=25

Aga alati saab ka erinevatest tehnika või siis helitehnika poodidest ka endale ühe soetada.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Kõik oleneb mis asja eesmärk on. Kui tahad autosse pista siis tõesti seal streetrace foorumis leiab vahel head kraami. Kui tahad tuppa siis ei soovita autosupakat sinna aretama hakata ja võtta tasuks asjalik aktiivwoofer. Üldine reegel on see, et mida kallim seda parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mis jura see nüüd jälle siia kirjutatud on?

 

Esiteks kuhu kurat sul see "woofa" läheb kas koju või autosse?

 

Palju sul autos ruumi on? kui läheb autosse?

 

Kui läheb tuppa siis kui suurde ruumi kuhu sa ta asetad jne..

 

Mingit kummipumpa sul vaja ei ole tuppa autosupakas on debiilne mõte, kui siis teha selleks vajalik ja korralik kast, mitte mingi vaibaga kaetud mökerdis vaid korralik isend.

 

Võin abi pakkuda, mis sul eelarve on? minimaalne 100€ parem oleks kui rohkem oleks aga ikkagist küsimus, kuhu?

 

Lihtsaim moodus on muidugi osta aktiivsub.. aga kui sul on erivajadused või ruumipuudus välimus vm siis soovitan ise ehitada ja disainida just selline mis vastab vajadusele.

Muudetud liikme Mihkus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Mis jura see nüüd jälle siia kirjutatud on?

 

Esiteks kuhu kurat sul see "woofa" läheb kas koju või autosse?

 

Palju sul autos ruumi on? kui läheb autosse?

 

Kui läheb tuppa siis kui suurde ruumi kuhu sa ta asetad jne..

 

Mingit kummipumpa sul vaja ei ole tuppa autosupakas on debiilne mõte, kui siis teha selleks vajalik ja korralik kast, mitte mingi vaibaga kaetud mökerdis vaid korralik isend.

 

Võin abi pakkuda, mis sul eelarve on? minimaalne 100€ parem oleks kui rohkem oleks aga ikkagist küsimus, kuhu?

 

Lihtsaim moodus on muidugi osta aktiivsub.. aga kui sul on erivajadused või ruumipuudus välimus vm siis soovitan ise ehitada ja disainida just selline mis vastab vajadusele.

 

Muidu ma küsisin, et kust osta.... OFC, et ma tahan seda soetada koju... nahuj ma peaks selle autosse toppima. Eelarve kuni 200€...


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ei oska mina olematut teksti lugeda.

 

Muide 200€... paneb mõttlema

 

Äkki noortehnikust, sealsed hinnad tegelikult krõbedad eriti hinna/kvaliteedi suhe...

 

STX äkki, see mängib mõnusalt madalale vaadates sageduskarakt..

http://stx.pl/stx-s-250-n-kolor-czarny.html

Kulleri teenus DPD vm oli 20€ see aasta tagasi kuni 30kg

Kokku siis umbes 140€

 

Btw kuller tassib selle sul uksetaha kah.

Muudetud liikme Mihkus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Muidu ma küsisin, et kust osta.... OFC, et ma tahan seda soetada koju... nahuj ma peaks selle autosse toppima. Eelarve kuni 200€...

 

Nahhuj sa peaksid selle autosse toppima?

 

Teinekord õpi täpsustama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.