Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tegin omale uue emaili,läksin vana kasutajaga rsi ja recruitisin siis selle uue emaili, siis vajutasin mailile tulnud lingile ja tegin kasutaja,nüüd kui lähen sinna,et memberiks teha näitab ainult mulle 1 kuu 6.95 euri ja 3 ja 6 kuu omi. See 2 doltsi värk on eemaldatud või tegin midagi valesti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin omale uue emaili,läksin vana kasutajaga rsi ja recruitisin siis selle uue emaili, siis vajutasin mailile tulnud lingile ja tegin kasutaja,nüüd kui lähen sinna,et memberiks teha näitab ainult mulle 1 kuu 6.95 euri ja 3 ja 6 kuu omi. See 2 doltsi värk on eemaldatud või tegin midagi valesti?

 

1.73 on ainult krediit kaardiga ostes

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tea mitu korda seda siin selgeks peab tegema.Our desire is to have this service open to free players too, but for this we need the support of over 750,000 votes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei tea mitu korda seda siin selgeks peab tegema.Our desire is to have this service open to free players too, but for this we need the support of over 750,000 votes.

Aah lol, lugesin "No extra members fee". Sucks.. 750k ei tule elusees ära.

 

Nick login võiks ikka olla, see email suht sakib.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lugesin just kusgilt ,et uutele liitujatele 1.73€ vms


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no aga kust kohast ma seda osta saan?

//Selline valik on mul

Untitled.png

Sul peab olema email verified.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma aru saan, maksab oldschooli mängimine 2 eurot + tava membership rs.com-s?

 

Ebareaalne hind ju.

 

500k hääletust või rohkem = suur tiim, kes hakkab haldama ja uuendama.

 

Ma ei saa aru, miks nad ei lase välja täisväärtuslikku 2007scape, koos täieliku meeskonna ja uuendustega. Arvestades seda, et nad on saanud pea 400000 hääletust. Nendest umbes 240000 on päris inimesed, kes ka maksaksid ja mängiksid. 240k x2 on pea 500k eurot kuu. Selle eest siis ei suuda nad võimaldada suuremat tiimi ning kvaliteetset teenindust? 500000 euro eest ei suudeta leida paari korralikku programmeerijat? Müstika ...

 

 

Muidugi on tore, et see välja tuli ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1) 500k = ainult memberi eest maksad

2) alla 500k = member+2007 mingi maks

3) Sellest 500 000 € pealt on üle poole juba erinevate kulutuste peale.

 

 

Hosting ja palgad?

Muidugi 500 tuhandest tasub võtta käive maha, -21%. Ma usun, et nende väike meeskond koosneb üks 10-15 inimesest, kelle palk on kokku 40 tuhat kuus. Hosting? 20000 kuus, kui sedagi, sest selline nimekas ettevõte saab uskumatult häid hindu, kuna nad on püsikliendid. Eks muidugi on erinevaid kulutusi, aga erinevad kulutused kaasnevad igal juhul, arvestades, et rs.com jookseb veel. Sama konsern, sama hoone, sama kontor = samad kulud.

 

Olgem ausad, hästi mängitud Jagex. 80% privaat serveritest sureb + panid püsti sellised piirid, mida väga lihtsalt ei ületata, mis tähendab firmale suurt kasumit.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hosting ja palgad?

Muidugi 500 tuhandest tasub võtta käive maha, -21%. Ma usun, et nende väike meeskond koosneb üks 10-15 inimesest, kelle palk on kokku 40 tuhat kuus. Hosting? 20000 kuus, kui sedagi, sest selline nimekas ettevõte saab uskumatult häid hindu, kuna nad on püsikliendid. Eks muidugi on erinevaid kulutusi, aga erinevad kulutused kaasnevad igal juhul, arvestades, et rs.com jookseb veel. Sama konsern, sama hoone, sama kontor = samad kulud.

 

Olgem ausad, hästi mängitud Jagex. 80% privaat serveritest sureb + panid püsti sellised piirid, mida väga lihtsalt ei ületata, mis tähendab firmale suurt kasumit.

 

Võtad käibest käive maha ?


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida?

 

Kõik Jagexi hinnad sisaldavad käibemaksu ...

 

 

Egas ma ei hädalda, tore, et see tagasi tuli. 5+.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidugi 500 tuhandest tasub võtta käive maha, -21%.

 

Antud juhul oleks nende käive 500 000, sa mõtled siin käibemaksu.

 

 

Olen suht kindel, et 500k ei tule ära :/ Hetkel liigub mingi 5-10 vote kaupa üliaeglaselt.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teed uue acci EOCi (Lähed EOCi pelama, logimise kohal peaks olema register vms..).

Paned username ära.(EOCis).

Logid sisse lehele.

//Vajutad üleval paremas nurgas account ja sealt "Upgrade your account" ja siis Extend membership.

Muudetud liikme SurkaII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teed uue acci EOCi (Lähed EOCi pelama, logimise kohal peaks olema register vms..).

Paned username ära.(EOCis).

Logid sisse lehele.

Lähed oma konto alla ja seal peaks olema extend membership.

 

Äkki seletaksid, mis tähendab EOC? Tõesti pole praegust rsi pelanud aga 2007 vastu tunnen huvi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.