Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Steamiga mängides

Soovitatud postitused

VIP

Tere,

 

Probleem seisneb nimelt selles, et kui steamist lähen CS pelama ja lähen serverisse, siis peaks ju TAB vajutades olema steameritel pildid ees, aga enam mul nagu seda asja pole, varem oli. Saab seda kusagilt välja/sisse lülitada vms? See muutus mul vist siis, kui seadetest muutsin video kvaliteedil mingeid bitte vähemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul vapsjee siuke probla et kõik modelid pekkis. Avan csis steami sõbrad, neil mingid väärakad pildid. Mingi csi modelid piltideks... Ning paljud mapid ka buged.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mul vist vastupidi, et teen suuremaks kaovad ära, väiksemaks siis tulevad tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere! Probleem on mul teada.. nimelt pead sa minema steami, sealt pead minema Steamis Librarysse, sealt otsid oma mängude alt Counter Strike 1.6 üles, ja vajutad sinna peale vasaku kliki, tuleb lahti nimekiri, sealt vajutad Propertis.. sinna klikates tuleb lahti uus aken kus vajutad nuppu : SET LAUNCH OPTIONS. Tuleb lahti uus aken lahtriga, kuhu pead kirjutama : -width 1024 -height 768 (KOOS SIDEKRIIPSUDEGA!) Resolutionit saab ka madalamaks panna, aga kõrgemaks mitte!! Ja siis topeltklikk csile ja peluma :P LOODAN ET AITAS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sain asja korda, võib lukku panna teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.