Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tulen astun läbi =)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

N0tpk-sse Otsitakse 3 uut moderaatorit ja palju uusi mängijaid . Ootame ka soovitusi ja ettepanekuid kuidas või mida muuta et keskonda paremaks muuta ! Ja seoses moderaatoritega on see et uued liikmed peavad tõestama oma aktiivsust ja kui oled valitud modeks on nädalas oma tunnid mis peaksid olema online et seda kohta omada . Aga N0tpk omanik arvestab ka , et inimestel on era elu ja alati on kõik räägitav . Loodame et soovite tulla server 6 kuud online olnud ja kartma ei pea et maha läheks :P .

 

Tulge näidake , et olete aktiivsed ja saavutate midagi :P

Muudetud liikme The nirk'i poolt
proovin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

6 kuud online olnud 6 inimesega max.. Kõva tahtmine peab olema päevad tühjas serveris veeta nagu mõned seda teevad :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
6 inimest , 6 kuud , 6 administraatorit :D ( 0 Regular playerit )

 

Mis sa sogad? 14 inimest on tavaliselt online 2 adminit 1 mode ja 1 server support ning owner ise ka. Tulge mängima!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Server suht kõva, võtad mb-s Downie( ei tea, kes ta seal on) peale ja ennem kui surema hakkab, siis saan dc ja k6ik teised ei saanud. Ime pole, et paska räägitakse selle serveri kohta. Vb isegi server oleks okei, aga jah, kui staff teeb sellist paska, siis jääb seal serveris mängimata.

Muudetud liikme emerica114'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mine arene... Ainult 2-hel inimesel on sled kuna nad võitsid selle eventis... üks neist olen mina ig: Divisor. Haters gonna hate..


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mida ma siin halan pole midagi halada . Ja mida ma arenen ma lihtsalt ise näen ju paljudel p hatid ,salve ammyd jne aga server pole kopikatki saanud :D Server peab ka ju üleval püsimiseks raha saama aga kui paljudel juba donator itemid olemas siis nad ei näe enam põhjust donateda ja kõik .

 

aga liituge server on hea

Muudetud liikme The nirk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.