Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vaasjamaasja Lif3...

Soovitatud postitused

VIP

Norm, 4/10p

 

PS. Ärimees, ta ei peagi kõike statse korraga tegema eks? See alles hiljuti tehtud acc kah. Kui ei meeldi, ära vaata.

 

Järgmine kord lõika pilt välja kh plz =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3/10 atm. Ma ei saa aru neist kes ütlevad...Siin pole midagi hinnata -> Ega on ikka küll äkki ta ei oska korralikult mängidagi või mängib päevas vähe...Poiss on natukenegi vaeva näinud

Lase edasi :)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nuh arenguruumi on veel k6vasti, aga hoia k6va!!:D


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
3/10 atm. Ma ei saa aru neist kes ütlevad...Siin pole midagi hinnata -> Ega on ikka küll äkki ta ei oska korralikult mängidagi või mängib päevas vähe...Poiss on natukenegi vaeva näinud

Lase edasi :)

 

MA mängin umbes 1-3 tundi päevas=)

 

Tuli level :

 

rs2zn3.png


monster_energy_drink_signature_by_jabali-d2yxept.jpg.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

normaalne kasutaja, kuid kui sa ei kasuta rune 2h'd siis myy see maha umbes 41-45k eest ja sul oli 2 rune scimmit nagu ma nägin, myy yks 25-28k eest maha ja sul oli veel 1k+ rune esse, myy maha need 20k eest umbes ja koos kuskil 90-95-100k :D. Edu sulle :D:D:) ja yks asi veel, kas sa myyd oma raw salmoneid?? ma ostaks ära millalgil kuid kui oled n6us myyma siis räägime ruunis või msn'is, rsn on rang pure47 ja msn on siin all ...


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.