Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Teen siis hoiatuse teile siia, et viimasel ajal käib paljudes Eesti fun serverites mingid hackerid, kasutavad idiootseid nimesid ja peamiselt on neil need niinimetatud netipulgad, millega saad väga kergelt IP-d muuta ja seepärast ongi neid peaaegu võimatu banida. Eesti netipulkade võrku on mõttetu blockida ka, sest paljud inimesed kasutavad seda normaalsetel eesmärkidel, peamine kahtlusalune kasutab nime Ergo_Tuus, tal on paar sõpra ka idiootsete nimedega nagu Karvane_V*tt ja palju muud. RP serverite kohta ma niiväga ei tea, ise Eestlased otsivad normaalseid servereid, aga mida nemad teevad, vinguvad vinguvad, et miks banime inimesi.

Eestis on palju normaalseid servereid aga inimesed ISE rikuvad selle mänguelamuse lihtsalt ära! Ime pole, et pooled Eesti serveritest on kinni läinud.

 

Vabandan selle eest, kui sõnastasin end kuidagi valesti ;) Aga loodan, et saate minust aru ja kindlasti julgelt avaldage enda arvamust. Hackerid on selline teema millest paljud serveriomanikud üle ega ümber saa. Võibolla leiab mingi ühise lahenduse mingitmoodi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ah, et tulid siia nüüd siis trollima? Pmst, suht palju Eesti SA-MP playereid teab milline idioot sa oled. Pmst muud mul öelda ei olegi kui puhas debiilik. Reeglitest kinni ei pea ja mäng, mäng ei ole elu, selles on sul küll õigus AGA ka mängus on reeglid ja neid tuleb austada, päriselus oled ka selline v? Lähed lased heast peast kellegi maha, kui nii siis nii, sügav kaastunne sulle milline idioot sa oled ;) Tundub, et teiste vaevalist tööd sina ei austa, tuled ajusid nu**ima.

 

Üks pilt ka sulle:

24904069.jpg

Muudetud liikme Captain'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Idioot oled sina, sest sulle meeldib ajusid teistel nussida, minul on mõistusega täiesti kõik korras, sinul ma soovitan psühhiaatria haiglasse pöörduda. Nutma peaksid sina oma kirjaoskamatuse pärast, nagu näha, siis inimene ei tea isegi, et tühik käib peale koma ;) Soovin edu sulle. Eks näha ole mis teised sinust arvavad.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[ATTACH=CONFIG]2536[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2537[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2538[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]2539[/ATTACH] Samp on minujaoks puhas fun,juhul kui ta pole RP raiuge või tina :D,see on ikkagist mäng ja ei tasu seda kui elu võtta.

 

Sügav kaastunne ka minu poolt!!!:ohmy:

 

Kust küll sellised maanduvad?

 

Nagu näha, oled Sa laps, reeglitest kinni pidada ei oska. Ainuke asi mida oskad teha, on teiste mängijate tuju nulli ajamine.

Kui ei oska korralikult pelada, mine pela SP'd, hängi oma sõpradega või mida iganes aga kurat ära tule teistesse serveritsse oma lolli intelligentsuse taset näitama.

 

Piece.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis teist endist rahvas arvab nutad siin sampi pärast nagu väike mähkmetes titt kes äsja täis kusnud ennast :D.Pange serverile korralik anticheat peale ja kõik mured lahendatud,isegi niipalju pole vaeva nähtud :)ja siis halad siin,et kõik käivad ja teevad.Saa üle juba :D isegi amatöörid on endale korralikud asjad peale saand :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis teist endist rahvas arvab nutad siin sampi pärast nagu väike mähkmetes titt kes äsja täis kusnud ennast :D.Pange serverile korralik anticheat peale ja kõik mured lahendatud,isegi niipalju pole vaeva nähtud :)ja siis halad siin,et kõik käivad ja teevad.Saa üle juba :D isegi amatöörid on endale korralikud asjad peale saand :D

 

Sina oled üks amatööridest, kes ei oska reeglite järgi mängida. Tunnen Su vanematele kaasa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis sul selle nutmisega? Tegeled sellega tihti? Misjaoks on meil vaja Anticheati? Adminid on selle jaoks, mitte anticheadid ja ütle mulle mida see anticheat sul aitaks? Sa võtaksid enda netihuinjaa uuesti välja, paneksid sisse, IP resatud ja asi korras, tuleksid tagasi. Niiet ma ei näe sellel mõtet.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.